• ~FX
    (2015-03-31 11:16)
    Piękna, legendarna marka z tradycjami. Oby im się udało, oby polski "chłop" przejrzał na oczy i przestał kupować zachodnie ciągniki na których utrzymanie go po prostu nie stać ale jeszcze o tym nie wie.
  • ~Zenon
    (2015-03-31 16:08)
    Ładne dziewczyny:-)
  • ~marcin
    (2015-10-07 16:43)
    Oby był taki mocny jak stare C360, mam taką ale już tylko stoi sobie odnowiony jaz zabytek.
  • ~radek
    (2015-03-31 23:34)
    A czy wiadomo ile kosztuje ??
  • ~steer
    (2015-03-31 11:31)
    niejaki wrzudak powinien mieć sądowy zakaz zbliżania się do ogrodzenia tej fabryki...
  • ~Rychu
    (2015-04-01 23:03)
    Ursus sie skończył na latach 90 to to nie są juz takie ursusy jak to były kiedyś
  • ~traktorzysta
    (2015-03-31 15:11)
    Jak ktoś chce pisać komentarze powinien najpierw znaleźć w Wikipedii hasło "Ursus S.A." i dowiedzieć się, że fabryka Ursus jest teraz w Lublinie.

    Ciągnik C-360 produkowany kiedyś w Ursusie to był zmodernizowany C-4011.. Z wyglądu Ursus C-360 różnił się od C-4011 maską silnika, która podobna była do maski ciągnika C-330 skonstruowanego w Ursusie.
    C-4011 to był Zetor 4011 produkowany na licencji w Ursusie.
  • ~dEREK
    (2015-03-31 11:23)
    Jak URSUS odżje, to dyrekcja powinna zatrudnić jakiegoś psa, żeby przypadkiem tam nie pojawił się Wrzodak ze swoimi mądrościami bo znowu moze być klapa.
  • ~janusz xxl69
    (2015-05-11 15:14)
    lepiej wyglada stary model c 360 nie do zarypania jednym slowem niesmiertelny ma juz 30 lat...to co widzimy dzisiaj to tylko odkurzacze elektronika i plastik,,, jesli by wznowili stary model mysle ze zbyt bylby wiekszy i kazdy o nim marzy,,,
  • ~~POierdek
    (2015-03-31 13:05)
    piekny model przy nim nawet wielki chop minister Sawicki w kielcach oberwal jajami
  • ~tele-wic
    (2015-03-31 20:57)
    Te dziumdzie to realizują PRL-owskie hasło "piękne dziewczyny na traktory"?
  • ~KaZet
    (2015-03-31 19:41)
    Ciekawe co porabia teraz związkowy Zygmunt od Wrzodaków . On z poparciem
    Radyja Maryja - do Parlamentu a rzesza robotników na głodowe zasiłki i grupowe
    zwolnienia . Zdaje sie , że to był bliski kolega partyjny tego" speca " od awiacji zwanego Antonim . "Pozdrowienia " od bezrobotnych panie Zygmuncie !
  • ~ccccc
    (2015-04-07 18:21)
    proszę o przytoczenie legendy o Ursusie, bo ja wśród legend o Bazyliszku czy Złotej kaczce akurat o Ursusie nie mogę odnaleźć...
  • ~ealing bdy