• ~opinia x
    2015-03-27 08:48
    Nawet jesli jakis Polak albo trzech pojechalo na Ukraine walczyc o "demokracje" to nie dowodzi ze wszyscy chetnie tam pojada bronic interesow Oligarchii Poroszenko-"nestle" czy innego Jaceniuka.Nie prawda byloby tez stwierdzenie ze zaden Polak,Czech,Wegier,Chorwat czy Serb tam nie walczy(l) wiec ja tu nie widze propagandy.Dodam ze RP na pewno juz sprzedala amunicje oraz sprzet Ukrainie!
  • ~wania
    2015-03-27 09:24
    to są auta skradzione przez mafie ruskie w Polsce.
  • ~walenrod
    2015-03-27 22:21
    Jak auto "latało" przez granicę? Nie pojmuję, że można przemycić tak wielką rzecz. Jeśli była przewałka, swiadczy to dobitnie o tzw. granicy polsko-ukraińskiej.
  • ~LEonard
    2015-03-27 10:34
    Tłumaczenie dziennikarza jak dla idiotów przez idiotów .Robicie ludziom wodę z muzgu . ,, W samochodzie walczą seperatyści " ? Przyjechali do Jeleniej Góry po zardzewiałego grata , wieżli go do Doniecka.A mogli zabrać jedynie tablice i to w Przemyślu i przepiąć na jakiegoś innego miejscowego grata był by taniej i b ezpieczniej
  • ~adere
    2015-03-27 10:35
    a nie można im ich bez posrenikow dostarczać ?
    no bo jeśli chodzi o szmal (zaplate) na jedno wyjdzie a procedury się uproszcza...!!!
  • ~Wiesio 13 bicz na PISmatolki
    2015-03-27 17:57
    @~LEonard2015-03-27 10:34
    Aleś pojechał z tym "... dziennikarza.."
    Facio z mety urósł z pół metra.☺
    To że der dziennik schodzi na poziom pudelka to fakt.
    "Widownia" taka sama.

    Wiesio 13 bicz na PISmatolki alias wiesio 13 bicz na pisiory w chwili depresji jako WAW
  • ~gosc
    2015-03-29 09:04
    upa ukradła auto !
  • ~a
    2015-03-29 08:32
    Jak dlugo ten temat pozostanie/tylko/ dla redakcji tak wazny? Czy nie szkoda wam tracic czas na glupstwa ?
  • ~gość
    2015-03-30 08:10
    O w mordę jeża ! A w środku byli : czterej pancerni i pies !
  • ~gość
    2015-03-30 08:12
    Takie coś,w Rosji można kupić w kiosku.