• ~ZWYKŁY POLAK
    2015-03-24 02:46
    re xxx - NIEBAWEM DOWIEMY SIĘ ,ŻE ZAWISŁEŚ NA GAŁĘZI Z WŁASNEJ NIEPRZYMUSZONEJ WOLI ? ZAMIAST TAK CZARNO MYŚLEĆ WYJEDŻ DO NASZYCH SASIADÓW ,MIESZKASZ W WOLNYM KRAJU.
  • ~PO-Tworek z Piaseczna
    2015-03-23 19:28
    No bo poskąpili głupich 10 mln na zdobycie przychylności "kogo trzeba".
    Dostali nauczkę.
  • ~xxx
    2015-03-23 23:21
    Do tak zabagnionego przez korupcję kraju zaden poważny inwestor nie przyjdzie!! Ci co rzeczywiście walczyli z korupcją teraz są sądzeni za rzekome NADUIŻYCIA!!! Japonia to kraj kwitnącej wiśni POlska to kraj kwitnącej korupcji!!
    ZŁODZIEJ NA ZŁODZIEJU NA ZŁODZIEJU ZŁODZIEJ A NA TYM ZŁODZIEJU JESZCZE JEDEN ZŁODZIEJ!!!
  • ~ciek kawy
    2015-03-23 21:41
    fk - no i co z TEGO ? Obsadzili na stanowisku prokurenta SKOK Wołomin syna pana prezydęta (nie poprawiać) i wyprowadzili 2,2 mld złotych w postaci pożyczek dla całej wierchuszki PO z panią premier na czele i dla usłużnych dziennikarzy z panią Olejnik na czele. Jeśli uda się zniszczyć te SKOK-i to pożyczek nie trzeba będzie oddawać !
    Mam dwa pytania:
    1. Jakie zarzuty przedstawiono panu Grzegorzowi Biereckiemu ?
    2. Dlaczego w tym przypadku nie obowiązuje zasada domniemania niewinności, tak powszechna w PO ???
    Przy okazji warto wyjaśnić, dlaczego KNF nie reagował na ostrzeżenia wysyłane przez Biereckiego od dwóch lat. A gdy przeprowadził kontrolę, to o jej wyniku nie poinformował prokuratury, tylko media.
  • ~Spisanebędączynyirozmowy
    2015-03-23 21:31
    @Normalny - wybraliśmy PO i się znakomicie czujemy w kondominium rosyjsko-niemieckim. Dzięki takim "normalnym" jak TY. Ale - popatrz na mój nick. WSZYSTKO będzie wam policzone, każdy cień zdrady - ukarany.
  • ~wyborca
    2015-03-23 21:08
    PiS da ci wszystko.
  • ~Normalny
    2015-03-23 20:51
    Podziekojcie zwiazkom zawodowym!!! czesi zgodzili sie na restrukyzacje VW,natomiast u nas w FSO woleli Koreanczykow ktorzy gwarabntowali miejsca pracy,zwiazki i wszelakie przywileje.Ludzie swiat nie stoi w miejscu,nikt nie bedzie na nas czekal !!! Wybirzcie PIS a wtedy zobazcycie gdzie sie znajdziemy!!!
  • ~j
    2015-03-23 19:35
    w Polsce się nie inwestuje tylko okrada Polaków .to jest biznes.
  • ~kierowca
    2015-03-23 19:27
    Zapytajcie Olechowskiego, dlaczego FSO jest pusta. On wie ale nie powie.
  • ~burak
    2015-03-24 09:22
    JAK ZAWSZE DRZEWIEJ TAK I TERAZ W POLSCE BYWA !