• ~"Jaskółeczka"
    2015-03-13 14:21
    ...Świebodzin, to jest tym miastem z największym pomnikiem ku czci Stana Borysa?
  • ~Naparstek
    2015-03-13 14:28
    Pościg chyba dosyć długo trwał, bo na miejscu były aż 3 radiowozy.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-03-13 16:19
    Uciekinier się tłumaczy, że miał straszną wizję,
    że Macierewicz z Kaczorem
    ścigają go z pochodniami na miotłach!
    Też bym uciekał !!
  • ~Fala
    2015-03-14 00:20
    Ciekawe, że nie przywalił w pomnik Chrysusa! Szkoda!
  • ~stary stoczniowiec
    2015-03-14 20:32
    Tylko czemu tak ochoczo i skutecznie nie scigali n.p takiego KURSKIEGO ?

    Co bo polityk ?

    Co bo imunitet ?

    Co to w tym porąbanym kraju są równe prawa DLA maluczkich ?
    I dla tych WIEK SZYCH ?

    Warto tu być patriota i uczciwym
  • ~Paweł
    2015-03-16 08:41
    Kpina! Jakie "wreszcie mundurowi zatarasowali drogę" ? Przecież on zatrzymał się tylko dlatego że nie wyrobił zakrętu i walnął w zaparkowane BMW. Na filmiku widać, jak 2 razy można było go zatrzymać, raz jak radiowóz wyprzedził uciekiniera, drugi raz na tej pseudo blokadzie drogi. Szanowna policjo, czy tak się blokuje drogę? parkując pojazd na chodniku? Tak jak stał ten srebrny radiowóz to ja parkuję jak ide do bankomatu :-)
  • ~Jakub Czarnecki
    2015-03-17 15:33
    W końcu coś się działo w tym świebodzinie
  • ~chi-neng
    2015-04-01 01:48
    "Władza komunistyczna chwaliła się nawet w trakcie swojego upadku" powiedzial ten, ktory ulokowal swojego brata na Wawelu i uczynil go krolem.

    „KROL” KACZYŃSKI BEZKONKURENCYJNY! ( z sieci...)

    Nawet największa agencja prasowa świata, Associated Press uczyniła kolejne wpadki Lecha Kaczyńskiego tematem swojej depeszy. Czy ktoś pamięta Borubara?

    • "Najgorsze wyrazy wspólczucia"

    • „Brońmy RP przed p... 2010-03-20 08:47:00

    • W sierpniu 2008 roku prezydent spóźnił się na spotkanie Condoleezza Rice

    Prezydent się spóźnił. Powód? Musiał się wdrapywać po schodach, bo z windy akurat skorzystać nie mógł. I to z winy premiera Donalda Tuska.

    • Już podczas samej uroczystości Lech Kaczyński - po pierwszym angielskim
    słowie wypowiedzianym przez premiera - parsknął śmiechem. Zarejestrowały to
    największe telewizje świata.

    • Kiedy tarcza stała już pod znakiem zapytanie, doszło do kolejnej wpadki na
    linii USA-Polska. Po rozmowie z Barackiem Obamą ministrowie z Pałacu
    pośpieszyli z informacją, że prezydent USA będzie kontynuował plany George'a
    Busha ws. tarczy. Potem okazało się, że żadnej deklaracji głowie państwa od
    Obamy wydusić się nie udało. Z dementi pospieszyły władze amerykańskie.
    Wstyd jednak pozostał.

    • SPRAWA IRASIADA- to jeden z najbardziej znanych polskich owczarków niemieckich.. Wszystko dzięki wpadce Lecha Kaczyńskiego, który głaskając psa powiedział: - IRASIAD

    • W lipcu 2006 roku prezydent odwołał wizytę na szczycie Trójkąta Weimarskiego. Powód? - Zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego są czasami spotęgowane wysoką temperaturą, stresem - tak swojego szefa tłumaczył Maciej Łopiński.

    PREZYDENT POLSKI ZOSTAŁ NAZWANY "KARTOFLEM".

    • Dzięki Bogu prezydent nie miał problemów z żołądkiem w "perłowy" dzień. 30.
    rocznica ślubu dla prezydenckiej pary zaowocowała romantyczną kolacją.
    "Fakt" ujawniał pikantne szczegóły schadzki. Były świece, francuskie wino,
    czułości. Do mediów wypłynęła też informacja, jaki prezent trafił z rąk
    Lecha w dłonie Marii - elegancki zegarek. Z kolei żona obdarowała lubego
    płytą zespołu Raz Dwa Trzy. Wszystko ustawiane, pozowane - czułości odbywały
    się pod okiem fotoreporterów. Jak przyznał sam prezydent, było to pierwsze
    jego wyjście do restauracji od ponad dwóch lat. Można zapytać: co się działo
    w 29. rocznicę ślubu?

    O ile żona może raz na dwa lata liczyć na jedno wyjście do restauracji, to
    inne kobiety mogą liczyć na wyszeptane obelgi.

    • Pod koniec 2006 roku - spotkanie przywódców Unii Europejskiej w Brukseli. Potem konferencja prasowa. W pewnym momencie Lech Kaczyński zasugerował
    ministrowi, aby następne pytanie nie padło ze strony jednej z dziennikarek. - NIE OD TEJ MAŁPY W CZERWONYM - rzucił prezydent. I poszło w świat.

    Innych wpadek było bez liku:

    • SPIEP**** DZIADU,
    • ARTUR BORUBAR,
    • PAREJRO,
    • TOM MOULTON
    • BRANDAN FAY W ORĘDZIU,
    • "STOKROTKA" wykrzykiwana do Moniki Olejnik i przeprosiny
  • ~NA POHYBEL IM
    2015-04-27 06:13
    ELEKTORAT RYŻEGO PARALITYKA ROZBIJA SIĘ PO ULICACH POLSKI.
  • ~damiandw
    2015-05-23 12:48
    Zabili go i uciekł