• ~Lysa
    (2015-03-13 08:48)
    "Rosjanie oskarżają Japończyków o plagiat" -a może jednak Francuzi ???
  • ~janek
    (2015-03-12 20:23)
    avtovaz spłukał się całkiem na profesjonalnych stylistów z Europy więc auto nie trafi do produkcji. To chociaż trochę smrodu z tej okazji uczynią.
  • ~Baśka
    (2015-03-26 15:45)
    Miałam przez lata niezawodnego Colta Mitsubishi z pierwszych modeli ale z tych dwu modeli bardziej mi się podoba Lada
  • ~pinokio
    (2015-03-26 14:26)
    rusofobusy debilusy z zapyzialej polandi szczekaja.
  • ~am haarec
    (2015-03-26 11:20)
    @chicago
    tak ładna jest ta Łada co stoi przy samochodzie(zdjęcie nr 8)
  • ~chicago
    (2015-03-25 09:24)
    lada ladniejsza
  • ~jan
    (2015-03-20 11:30)
    Z tym plagiatem to chyba odwrotnie.
  • ~Wołodja
    (2015-03-20 06:49)
    Taki motyw przodu już n lat temu pokazywał Opel jako concept car. Z wyglądu już widać, jaka będzie jakość produktu pod marką Lada. To jest coś ala Skoda Favorit 20 lat temu, oblepiona tandetnymi neonami i plastikiem. Zapowiada się hit w Kazahstanie i Osteii Płd. Nie mają się co obawiać konkurencji japończyków na tych rynkach.
  • ~fPiSdu !
    (2015-03-17 07:27)
    a pies yebał kacapskie ścierwa.
    kto by się tam bolszewikami przejmował
  • ~basta_cccp
    (2015-03-15 22:03)
    jak zwykle kacapy widza zlych imperialistow i spisek. caly swiat chce okrasc ich z pomyslow i dlatego wszyscy jezdzimy kopiami lady :-) ********** to tak jak i tymi kacapami, ktorych nie ma na ukrainie
  • ~patiomkin
    (2015-03-12 22:33)
    Samochód ruski, niestety różni się od japońskiego. Ma o wiele większy bagażnik
    - na zamienne części , by dojechać do celu podróży . / Mówi Wam to , były
    właściciel "łady 2107 ", która dostarczała wiele "wrażeń ".
  • ~władimirek
    (2015-03-13 09:31)
    Pewnie Japończyki skopiowali też radzieckie silniki.
    Pamiętacie taką elektroniczną gierkę nu pagadi ? Wilka i zając + łapanie jajek.
    Oczywiście Amerykańcy ją skopiowali i zrobili to z myszką Miki.
    Zresztą cały postęp zawdzięczamy Rosjanom. To oni wynaleźli ogień, koło, rakiety a nawet bombę atomową. Bez Rosji dalej bylibyśmy w epoce kamienia łupanego...
  • ~przywalmi
    (2015-03-13 07:46)
    Zaporożec był podobny do fiata 600 czy do NSU Prinz a zawieszenie przód do VW garbusa
  • ~InK
    (2015-03-12 22:00)
    Kacapy stosując szpiegostwo przemysłowe jak za CCCP podj...li projekt i teraz japońców oskarżają !
    Q2 wyp...cie Kacapstwo z świata demokratycznego, zamknąć im granice i niech kisną w swojej Rosji !
  • ~ślepe te ruskie chyba bo to dwa różne
    (2015-03-12 21:49)
    auta;oba zresztą baedzo brzydkie.
  • ~kierowca
    (2015-03-12 20:49)
    Łada jest ładniejsza, może tak, mnie się bardziej podoba
  • ~kolki
    (2015-03-13 09:24)
    Y=Toyota też ma teraz " X" na nosie
  • ~lorenzo
    (2015-03-13 02:16)
    Podrobili japonczykow i bunczucznie krzycza , w tym kacapy nie maja rownych na swiecie,. szkoda o nich gadac.
  • ~Plahgiat oczywisty!!!
    (2015-03-12 18:41)
    Mnie ten samochód jako żywo przypomina do złudzenia KAMAZ-a wywrotkę!
  • ~dezawi
    (2015-03-12 19:00)
    Jezdzić toto pewnie nie będzie.Ale jak o nim już głośno...jaja jak berety.POdrobili ruskich.Nie czegoś takiego nawet Orwel by nie wymyslił.

Może zainteresować Cię też: