• ~Plahgiat oczywisty!!!
    (2015-03-12 18:41)
    Mnie ten samochód jako żywo przypomina do złudzenia KAMAZ-a wywrotkę!
  • ~~Polak
    (2015-03-12 18:43)
    Ruskie zdiełali tank
  • ~dezawi
    (2015-03-12 19:00)
    Jezdzić toto pewnie nie będzie.Ale jak o nim już głośno...jaja jak berety.POdrobili ruskich.Nie czegoś takiego nawet Orwel by nie wymyslił.
  • ~janek
    (2015-03-12 20:23)
    avtovaz spłukał się całkiem na profesjonalnych stylistów z Europy więc auto nie trafi do produkcji. To chociaż trochę smrodu z tej okazji uczynią.
  • ~kierowca
    (2015-03-12 20:49)
    Łada jest ładniejsza, może tak, mnie się bardziej podoba
  • ~ślepe te ruskie chyba bo to dwa różne
    (2015-03-12 21:49)
    auta;oba zresztą baedzo brzydkie.
  • ~InK
    (2015-03-12 22:00)
    Kacapy stosując szpiegostwo przemysłowe jak za CCCP podj...li projekt i teraz japońców oskarżają !
    Q2 wyp...cie Kacapstwo z świata demokratycznego, zamknąć im granice i niech kisną w swojej Rosji !
  • ~patiomkin
    (2015-03-12 22:33)
    Samochód ruski, niestety różni się od japońskiego. Ma o wiele większy bagażnik
    - na zamienne części , by dojechać do celu podróży . / Mówi Wam to , były
    właściciel "łady 2107 ", która dostarczała wiele "wrażeń ".
  • ~lorenzo
    (2015-03-13 02:16)
    Podrobili japonczykow i bunczucznie krzycza , w tym kacapy nie maja rownych na swiecie,. szkoda o nich gadac.
  • ~LOKOKO
    (2015-03-13 04:01)
    Japoński nie ma wyrzutni granatów i CKM-u.
  • ~Palec boży
    (2015-03-13 05:08)
    Scyzoryk w kieszeni sam się otwiera kiedy się slucha i widzi tych ruskich sku...!
    Przypatrzcie się tylko temu samochodowi a potem idźcie do salonow z samochodami i przyjrzyjcie się wszystkim japońskim samochodom. Wszystkie cechuje bardzo podobny japoński styl. Z zamkniętymi oczami rozpoznasz Japonczyka. Ten tez do nich należy i nie ma nic wspólnego z jakims tam ruskim złomem. To jest podstęp i zemsta kacapow na Japonczykach że "wspólne" "złe" cele z Japonia nie doszly do skutku. W Japonii jest pelno ruskich szpiegow także industrialnych z korzeniami z Chin, Tajwanu, Filipin i więcej. To oni wyszpiegowali ten oto model i chcą upokorzyć i dokopać Japonczykom. Będą dalej szukać zwady to im ARMIA BOGA która stoi nad Japonia dopie-rdo-li po calosci! Kacapy sa znane ze szpiegostwa wszędzie! I program kosmiczny ukradli od USA, bombe atomową i okrety atomowe także! Tak jak i wszystkie inne nowe bronie i technologie. Blaźnia się te prymitywne sku...i to bezwstydnie. Każdy może widziec ze to nie ruski samochod tylko japoński!!!
  • ~MOHER
    (2015-03-13 07:21)
    TO CI JAPONCZYKI SKURCZYBYKI !!!
  • ~Bolo
    (2015-03-13 07:38)
    Ruskie nawet Putina skopiowali z Hitlera, razem z Anschlusem Krymu!
  • ~przywalmi
    (2015-03-13 07:46)
    Zaporożec był podobny do fiata 600 czy do NSU Prinz a zawieszenie przód do VW garbusa
  • ~m
    (2015-03-13 08:07)
    Rosjanie mają racje
  • ~kierowiec
    (2015-03-13 08:21)
    Dziś wszystkie auta są do siebie podobne. Projektują je komputery wg kryteriów zadanych przez projektanta. A ponieważ kryteria są takie same (oszczędność, bezpieczeństwo, masa, etc.) to i sylwetki niemal identyczne, a w każdym razie podobne. O co chodzi? Come on!
  • ~mmm
    (2015-03-13 08:35)
    Rower też ruskie wynalazły.
    Po Niemcach na strychu.
  • ~ogórcew
    (2015-03-13 08:35)
    Ruskie , to pijaki ! A jak pijaki , to i złodzieje ! A staruszkom płacą głodowe
    emerytury !
  • ~Lysa
    (2015-03-13 08:48)
    "Rosjanie oskarżają Japończyków o plagiat" -a może jednak Francuzi ???
  • ~aqaa
    (2015-03-13 09:13)
    łada wygląda jak pancerna krowa, Mitsu jakoś nie bardzo ...

Może zainteresować Cię też: