• ~rzecznik prasowy na sprzet drogowy
    2015-02-10 19:20
    ... ktos sie nudzil cholernie,aq narod beknie, po prostu promil dodana do dlugu narodowego, bo brak rozsadku zdrowego,,jeszcze potrzebny RZECZNIK PRASOWY NA TEN SPRZETDROGOWY.
  • ~olo
    2015-02-10 19:20
    Kolejna super maszyna do wyciągania pieniędzy.
  • ~jer
    2015-02-10 20:42
    To wszystko już wiemy . Swego czasu otumaniony naród utorował droge do władzy ludziom którzy nigdy nie powinni znaleźć się na wysokich stanowiska . Teraz jedynie czego możemy się nie obawiać to życia godnego człowieka i traktowania nas lepiej jak robiła to komuna . Gdybyście razem ze swoimi przydupasami płacili nam godziwie za ciężką pracę to i samochody byłyby nowsze a nie graty śiągane z zachodu . No ale to tylko 25 lat mnieła a to tak malutko a te miliardy chowane w szwajcarskich bankach to drobnostka
  • ~derwisz
    2015-02-10 20:41
    Chcieliscie PO to macie,,kamieni kupę".W koncu muszą zarobić na swoich,by ,,zyło sie jeszcze lepiej".A my tylko do 67 roczku.Jak dożyjemy.
  • ~baca
    2015-02-10 21:15
    to jakaś paranoja!!! Kupuje się zabawki dla chłopczyków z ITD jakby mało było stacjonarnych terenowych stacji diagnostycznych. Widocznie znowu ktoś zrobił skok na państwowa kasę. Ale ścigać przeładowane TIRy ruskie, litewskie, ukraińskie i cholera wie skąd to nie ma kto. Zielone pajace będą rozkładać i składać zabawki - TIRy będą rozjeżdżać drogi a my będziemy płacić podatki.
    To jest państwo? - nie to jest " ...kamieni kupa".
  • ~~kolo
    2015-02-10 20:22
    jeszcze troche to dostaną broń p.panc i prawo rozstrzeliwania na miejscu
  • ~woźnica
    2015-02-10 20:41
    Nawet autor artykułu wie że nie służy to do podniesienia bezpieczeństwa a tylko karania.
    "Nowego sprzętu w rękach ITD powinni obawiać się nie tylko użytkownicy ciężarówek, czy autobusów, ale także kierowcy zwykłych osobówek."
    Dlaczego mamy się obawiać służb które powinny pomagać?.
  • ~saf
    2015-02-10 20:59
    To już obłęd . Państwo nic, tylko zbroi się przeciw obywatelom. Strasznie to smutne.
  • ~Tow. Szmaciak
    2015-02-10 22:01
    Trzeba strzyc i doić bydło, a jak padnie...zrobić mydło!
  • ~warszawiak
    2015-02-10 22:21
    NASZA władza działa jak okupant, wy polaczki!