• ~Normalny
    (2015-02-16 10:09)
    Nie ublizajcie Polakom, bo od ponad 200 lat, z malym przecinkiem, rzadza tu tacy, ktorzy maja za nic polskosc (raz sie szkolili na wschodzie, drugi raz na zachodzie-zawsze u "przyjaciol").
  • ~derwisz
    (2015-02-09 21:51)
    ,,Kij" zawiódł" czas na ,,marchewkię"?.
    Zrobiliscie nam kolonię karną i prubujecie wmówić że to sukces.Już PO was zasrańce..
  • ~ela
    (2015-02-10 15:40)
    Polacy za psi grosz będą u nich harować a jak im się odechce to zwiną montownie i przeniosą się do innego biedakraju. PONIATNO ???
  • ~007
    (2015-02-09 23:15)
    POsłuchajcie lemingi propagandy sukcesu z ust Piechocińskiego którego słowo jest tyle warte co cnota POrtowej dziwki.
  • ~Jara Ka
    (2015-02-10 14:21)
    Czytam że zagraniczne koncerny doprowadziły do upadku naszego przemyslu.Jakiego k...przemysłu?Przecież to wszystko co mieliśmy to jakieś manufaktury z początku XX wieku.W latach 80-tych produkowaliśmy drewniane radia Snieżnik i Snieżka,na pośmiewisko całego świata.I nie tylko .Samochody -Syrenka FSO,Zuki przecież .to bylo najgorsze badziewie na świecie,nawet do biednej Afryki nie można bylo tego sprzedać.O jakim Wy tu przemyśle mowicie.
  • ~Bożydar
    (2015-02-09 22:21)
    podobno Amerykanie do Polski maja przenieść KONGRES będzie dużo taniej. Inwestowanie w Mędrca Europy lekko zawiodło, mamy kolejny etap, po tajnych więzieniach, urabiania opinii publicznej. Amerykańce chcą Nas Polaków wkręcić w konflikt z Rosjanami, to jest pewne jak drut. Za oceanu będą mogli okiem "Starszego Brata" patrzeć jak pięknie się tłuczemy z Ruskimi, patrz Ukraina.
  • ~weteran
    (2015-02-09 22:09)
    niemiecki specjalny fundusz na wykup polskiej ziemi D.K.G ma 2 ml euro juz wykupili prsy pomocy slupow 400 tys. ha gdzie nasze suzby brawo antek policmajster
  • ~bertsi
    (2015-02-09 19:52)
    Jeśli Amerykanie utrzymają Ukrainę w swojej strefie wpływów, to tam przeniosą montownie. Niemcy również.
  • ~REALISTA
    (2015-02-09 21:51)
    POwiedzcie LEPIEJ KTO NA TYM ZAROBI , ILE MILIADOW? I CO Z TEGO BEDZIE MIAL KOWALSKI NA SMIECIOWEJ UMOWIE NIE MOWIAC O EMERYTURZE , KTOREJ NIE DOZYJE.
  • ~gosc
    (2015-02-09 20:20)
    Narazie to obiecanki przed wyborami.PO &PSL trzesa portkami bo przez 7 lat rozsprzedali Polske i wiedza ,ze czeka ich Trybunal Stanu ,razem z POwskim prezydentem.
  • ~stary
    (2015-02-09 21:26)
    parobki robota czeka zapiertalac
  • ~jupiter
    (2015-06-18 16:59)
    Fajnie tylko szkoda że chłopaki z Wiejskiej to też rozkradną.
  • ~bakos
    (2015-02-25 11:35)
    O ile macie środki to JARTOM, hale magazynowe, szczególnie w SSE, bo tam da się zarobić, ale żeby wyciągnąć z tego porządne środki musicie wygospodarować znacznie większe kwoty - hala wymaga dostosowania do działalności.
  • ~janles62
    (2015-02-10 22:23)
    19mld export-pytanie-ile z tego wpłynęło do kasy budżetu państwa,ktoś wie?
  • ~Obladi
    (2015-02-10 16:59)
    Polacy tez cos w materii samochodow probowali zrobic, na przyklad FSM Beskid. Tani badziewny samochod, ale trzeba pamietac ze w tych czasach polacy kupywali rownie badziewne samochody typu cinquecento. Wystarczylo wprowadzic cla na zagraniczne samochody tej klasy i troche wieksze.

    Tak to zrobili koreanczycy i japonczycy. Chronili wlasny rynek, przed na te czasy duzo lepszymi produktami amerykanskimi. USA laskawie pozwalalo na bez clowy import samochodow japonskich i koreanskich.

    Niestety europejczycy tak laskawi dla wschodniej europy nie byli. Mieli jeden cel, zniszczyc konkurencje i zagarnosc rynek, slowianskim podludziom dac co najwyzej pracowac w montowniach.
  • ~Józef
    (2015-02-10 12:28)
    To już było za Kolumba w każdej lepszej kolonii produkowano produkty których końcowe wersje trafiały do właściciela kolonii a w kolonii pozostawało zanieczyszczenie środowiska, odpady poprodukcyjne, tania siła robocza związana z fabryką i od niej zależna oraz głupie propagandowe artykuły.
  • ~VISA CARD
    (2015-02-09 22:44)
    NIE INWESTUJA, TYLKO "EKSPLOJTUJA" BARANY !!
  • ~er
    (2015-02-09 15:03)
    Zbawiciele, prawdziwi zbawiciele!!!
  • ~wPiSdu
    (2015-02-09 22:45)
    nie może być ? i to wszystko za rządów PO ?
  • ~kwas
    (2015-02-09 21:51)
    Nowy Bangladesz ,

Może zainteresować Cię też: