• ~To policja nic nie wie?
    (2015-02-05 11:10)
    To była nieoficjalna próba bicia rekordu guinessa, a policja jak zwykle niedoinformowana.
  • ~W Polsce tak się podróżuje
    (2015-02-05 11:25)
    Patrol Straży Granicznej oraz Inspekcji Transportu Drogowego



    Pewnie był to niemiecki patrol na inspekcji , bo w Polsce tak się podróżuje i to jest norma. Pamiętam przepełniony pociąg relacji Katowice -Zagórz (Bieszczady) w złotych latach PKP .
  • ~gadu
    (2015-02-05 11:43)
    Są lepsi od naszych busiarzy !!!
  • ~tim
    (2015-02-05 12:16)
    Polska nędza. Dziękujemy wam Bolki Geremki Mazowieckie i inne agenty.
  • ~Jan Hassman
    (2015-02-05 12:34)
    Zamiast w wagonach bydlecych PKP, to juz to cyganskie bydlo z Balkanu podrozuje po Europie Mercedesami !
    Dobrze, ze ta holota nie chciala zostac w Polsce. W Norwegii zabroniono dzisiaj zebrania na ulicach pod grozba kary pienieznej. Dotyczy to zebrakow ( Cyganow ) jak i tych, ktorzy tym ostatnim daja jakies jalmuzny !
  • ~zły
    (2015-02-05 13:00)
    Dostali ciepły posiłek i może po tysiącku w łapy.
  • ~WD
    (2015-02-05 14:04)
    Kiedyś widziałem grupę Cyganów na stacji benzynowej w Markach. W sumie było ich 15 osób i jeden samochód o nadwoziu typu combi. 4 osoby dorosłe i 11 dzieci. Niestety, nie mogłem być świadkiem załadunku tych osób do pojazdu.
  • ~e,tam
    (2015-02-05 15:08)
    Po co oni ich zatrzymywali? Niechby jechali do Szwecji żebrać.
  • ~Jaś Fasola
    (2015-02-06 21:21)
    Pozostałych 9 "mundurowi" przeoczyli.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.