• ~hofuś
    2015-02-02 23:12
    prezes spi z kotem to na pewno kocia wiarygodnosc na kocia lape
    Jarek mieszka z kim ? Jarus z pamiecia o akcji "Hiacynt"
    W nastepnym numerze w Sieci zajrzy przez okno do sypialni prezesa. To kwestia jego wiarygodnosci, nie mozemy dopuscic
    zeby premierem zostal zbok zyjacy z kotem...i ochraniarzem !

    PISiur,
    a z kim spi twój prezes chyba nie z kotem boby jemu torbe podrapal
  • ~Nick
    2015-02-03 01:13
    Cena w stosunku do rynku amerykańskiego niebotycznie zawyżona. Tam egzemplarze z lat 20-stych są od 14 tys USD.
  • ~ernest hemingdupa
    2015-02-03 01:58
    1mnl zł? no chyba musiałbym się na łeb z koniem zamienić zeby kupic to za taka cenę. na ebayu amerykańskim można kupic Model T w stanie "na chodzie" za 5tyś $. Ktoś tutaj robi kogos w balona...
  • ~autorski autor
    2015-02-03 00:30
    .
  • ~weolu
    2015-02-03 04:33
    Facet nie ma pojecia ile ten model kosztuje, mozna go znacznie taniej kupic w USA
  • ~Adam
    2015-02-03 08:53
    artykuł jest o aucie , ale wpisy nie na temat. Stan nerwic u niektórych bardzo zaawansowany , wyrazy wspólczucia
  • ~opinia x
    2015-02-03 09:54
    No to kupcie go w Stanach za "5000" USD,ale potem trzeba go przewiezc,oclic ,rozkrecic na czesci,kosztowna konserwacja,ewentualnie cos "dorobic" bo juz sie zepsulo itd.to nie jest tak ze te przykladowe autko ze Stanow za 5 kawalkow bedzie jechalo "po autostradzie" i nie potrzebujac niczego oprocz paliwa.
  • ~sb
    2015-02-02 22:21
    25-o letnia Karolina Małgorzata Nowikiewicz, absolwentka Policealnego Technikum Logistycznego w Żaganiu, została zamordowana przez klienta w burdelu w Wielkiej Brytanii. 27-o letnia Katarzyna Tusk z Sopotu pracować w burdelu nie musi. Rządy Platformy wypchały za granicę prawie dwa miliony Polaków, co nie przeszkodziło notablom PO w bezustannym opowiadaniu nam dyrdymałów o skoku cywilizacyjnym i o tym, że żyje się lepiej.
  • ~mama Gosia
    2015-02-03 15:12
    cena nie ścina z nóg - cudny, stareńki, odrestaurowany, perełka... milion zł ??? to tylko "parę groszy" - porównajmy inne oferty za 1 mln zł...
  • ~wienio