• ~De Gust
    2015-01-26 09:03
    Ta fascynacja kradzieżami wydaje się nie na miejscu. Bardziej interesujący byłby ranking sukcesów, jakie policja odnosi w zwalczaniu kradzieży. Ale zdaje się, że tutaj nie ma się czum chwalić.
  • ~To widać
    2015-01-26 11:15
    Jak widać, najmniej kradną tam, gdzie glosują na PiS, więcej tam gdzie na PSL jeszcze więcej gdzie SLD ale najwięcej złodziejstwa jest w województwach, gdzie glosują na PO
  • ~Paweł37
    2015-02-04 12:47
    Jak chcecie ukraść Mercedesa, w inny sposób niż z właścicielem w środku lub na śpiocha? BMW i AUDI to ida jak woda, ale Merców nie czytalem by ktos tak podszedl sobie i ukradl.
  • ~Fruzia
    2015-01-26 10:39
    Idiotyczne dywagacje...polscy złodzieje są uniwersalni...kradną wszędzie wszystko co nie jest na fest przyśrubowane...
  • ~Ewa
    2015-01-26 13:34
    co to zamknęli stronke, żeby nie dopuscic wszystkich do glosu?
  • ~Sceptissimus
    2015-01-26 10:37
    No to przynajmniej w jednej dziedzinie jesteśmy najlepsi w Europie.
  • ~lekrama
    2015-02-04 12:09
    Folcwagę i ałdi - przewaga dzięki technice... wlamywania się do tych aut.
  • ~ZbyszekD
    2015-01-26 14:37
    Fruzia2015-01-26 12:54 Pisiory niczego nie mają bo nie kradną, a sitwa kradnie na potęgę to ma. Dziwię się tobie dlaczego ty się zadajesz z Polskim plebsem - jak nas nazywasz. Skoro jak twierdzisz mieszkasz za granicą to dlaczego nie pisujesz na portalach zagranicznych, a się zniżasz do naszego poziomu. Z tą zagranicą to sprawa podejrzana, bo gdzie byś się nauczyła dość dobrze pisać po Polsku, skoro jak twierdzisz wyjechałaś w wieku 5 lat???
  • ~Palec boży
    2015-01-26 13:28
    Jeśli chodzi o mnie to ja w te "dane" wogole nie wierzę! Wygląda na to ze ta hucpa to wynalazek sprzedawcow samochodow żeby zareklamować te ktore sprzedaje, a po "guście" sprzedawcow można poznac i ich korzenie! Dziwne ze nikt nie łakomi się dluzej na Mercedesy, czy BMW!?
    Jeśli chodzi o dane w Warszawie to tez w nie nie wierzę. Do Warszawy z kolei zjechalo sie mnóstwo antypolskiego motłochu i tam jeśli kradliby mieszkancy Warszawy, to by były te najbardziej luksusowe marki. Mercedesy, Chraysleye, Bantleje Tam Polakow wielu już nie ma i tam garna sie ci co to chcą celować najwyżej. Pozatym najwięcej samochodow w Polsce kradna obywatele Ukrainy, Litwy i Bialorusi. Napredce kamuflują je a potem wwozą na wschod i tam także krajom nadbałtyckim sprzedają. Teraz kiedy Ukraina pograzona w wojnie i zubozona kradzieże jeszcze się wzmogą.
    Osobiscie wierze że złodzieje nie szukają specjalnych marek tylko biora te które stoja w miejscu gdzie nie trudno je ukraść. Dla nich wszystkie niemieckie samochody sa dobre ale te najdroższe sa tez najmocniej strzeżone i trzeba trafu żeby je zwinąć. Nie wierze tez w dane że w jakims województwie gustują w jakiejś specjalnej marce.
    Kiedy zlodzieje uaja się żeby kraść nie wybierają miast w którym mieszkaj tylko jadą do oddalonego. Leja wode w tym artykule że az strach!
  • ~gwint
    2015-02-04 12:03
    Stolyca wie co dobre.