• ~cv
    2015-01-02 08:32
    Kiedyś w TV Dziewulski twierdził ,że można kogoś dogonić wozem drabiniastym .To tylko kwestia organizacji,łączności etc.A tu proszę ,jaka zabawka w rękach stróżów prawa.
  • ~#
    2015-01-01 19:18
    A dzięki wprowadzonej ustawowo możłiwości działania obcych służb na terenie Polski, niemiecka POLIZEI śmigać będzie od Odry po Bug.
  • ~fire
    2015-01-26 20:17
    żeby tylko za często im się nie psuły. Napęd hybrydowy nadal jedynie z metką "made by Toyota" jest gwarancją niezawodności.
  • ~naiwny
    2015-01-16 06:55
    Co z tego że mają samochód jak nie mają kierowcy do niego !!! jak zwykle przy takiej umiejętności jaką prezentują POlycjni kierowcy ROWY W NIEBEZPICZEŃSTWIE !!!
  • ~asd
    2015-01-07 20:08
    Szkoda, ze takiej Toyoty nikt nie chce kupowac, a tym bardziej tym jezdzic :D
  • ~anty-szbrownictwo
    2015-01-07 14:15
    LUDZIE, ale wy macie problemy.. jakie tam zabawki w Niemczech? A Polska was nie obchodzi? Wpisujcie, gdzie się da, a przede wszystkim na tzw. liberalnych portalach // 3/4 na biuro... Ludzie, naprawdę zamierzacie WESPRZEC finansowanie Owsiaka?
  • ~S5
    2015-01-04 19:33
    Albo mnie w moim S5 333KM
  • ~ale ile twoja impreza pali?
    2015-01-01 22:01
    Przy 50-litrowym zbiorniku twoje 265 koni wyżłopie benzynę już po ok. 400 kilometrach a Niemce z wieśwagena chwalą się, że pojadą za tobą 1000 km non stop.
  • ~pixii
    2015-01-01 19:02
    polacy jak zwykle zapłacą 2x tyle dostając silnik 1.4, tak jak kie 1,6 benzyna-ledwo jedzie nie mówiąc już że się sypie jak polska gospodarka
  • ~Max USA
    2015-01-02 01:12
    Czy Policjja sciga tych co zamordowali w Smolensku Lecha Kaczynskiego ???
    Czy Policja sciga Rzad Panstwa Polskiego ktory to Rzad okrada zwyklego Obywatela ?