• ~:-D
    2014-12-30 02:02
    3PMSF jest oznaczeniem używanym głównie w NA lub NORAM. W Europie to M+S. Wystarczą z powodzeniem wielosezonowe klasy premium.
  • ~omijajcie ten kraj lepiej do Wloch
    2014-12-30 07:55
    Najbardziej głupawa i bezsensowna w tym względzie jest Austria ojczyzna Hitlera.
    Stan rozumku tych grzdyli cwaniaczków pod względem manipulacji przepisami na niekorzyść kierowców pogarsza sie z każdym rokiem.
  • ~ja
    2014-12-29 21:20
    Sprawy wyposażenie samochodu reguluje Konwencja Genewska z 1968 roku.Oznacza to że w krajach wymienionych w artykule obowiązuje nas wyposażenie samochodu wymagane w Polsce (dotyczy apteczek,gaśnic,alkomatów etc.).
    Opony zimowe i łańcuchy to już oddzielny temat
  • ~jeremi
    2014-12-29 21:55
    Poco komu samochody mogące jechać ponad 200 km/h skoro właściwie wszędzie obowiązuje ograniczenie do 130 , kilka razy jechałem przez Niemcy i uważam że jeżdżą przeważnie 140-160 km/h , jadący szybciej są na prawdę wyjątkami od reguły .
  • ~GD
    2014-12-30 15:54
    Co do opon zimowych - jest dokładnie odwrotnie niż "źródło: dziennik.pl" pisze. W Austrii opona zimowa MUSI mieć oznaczenie MS lub M+S a nie jakieś tam śnieżynki czy symbole gór. Jakiś nieuk wyczytał coś po niemiecku... ;-) Wierzcie dziennik.pl a daleko zajedziecie.
  • ~JA
    2015-01-01 11:28
    do:~ja2014-12-29 21:20

    Z 1968 roku?

    Nie doszlo jeszcze do ciebie , ze przepisy sie zmieniaja?
    Np. twa gasnice mozesz sobie... zostawic w domu. Za granica ci niepotrzebna.
  • ~PO Folksdojcza dola.
    2015-01-04 01:31
    Dolomity...to tam FOLKSDOJCZ sie ukrywal przed ludzmi !!!
    Az wkoncu dal nura w Bruksele.

    JAREK jezdzil w Pieniny ...nie ukrywal sie bo nie musial.
  • ~ja
    2015-01-02 13:45
    Do ~JA2015-01-01 11:28

    Naucz się czytać ze zrozumieniem i korzystać z internetu w Nowym Roku
  • ~Dola zlodzieji z PO.
    2015-01-04 01:41
    Fachowcow samochodowych na stronie od metra - to chyba wsio
    PO - zlodzieje co uciekaja od ludzi jak FOLKSDOJCZ.
  • ~ewa koby
    2015-01-03 17:16
    kochm zjezdzanie nartami ale od 2001 to narciarskie najechane tlumy na wszystkich pistach zjezdzalniach nartowych pianych chcesz ominac tlum ladujesz jak mike schumacher ewa koby