• ~DinX
    (2014-12-25 11:40)
    Uściślijmy: ten motocykl jest polski, czy polskiej marki?
  • ~windy_city
    (2014-12-25 11:46)
    Blisko 7 koła za motorower!? No chyba "letko" po bandzie... mozliwość wykorzystania prawa jazdy B nie daje podstawy do okradania klienta... sami sprzedajecie w tych pieniądzach 250-kę... nie pazernością buduje sie image firmy!!
  • ~jednoslad
    (2014-12-25 11:51)
    Nareszcie jedni jedyni co potrafia cos produkowac. szkoda, ze to nie nasza mysl techniczna. dobre i to. dosiego Roku Romet.
  • ~tak
    (2014-12-25 11:53)
    Wspaniale 90 km. nie ucieknie policji i nie przekroczy max predkosci. OK
  • ~kolko
    (2014-12-25 12:49)
    Z łzami w uszach wspominam nasze rodzime konstrukcje zwane motocyklami, Junak, WFM, WSK. Niektóre egzemplarze ponoć można było uruchomić i jeździć. Tak samo lecą mi łzy po plecach, kiedy czytam o szczytowych osiągnięciach światowej motoryzacji Syrena sport, Polonez, Beskid... Gdyby nie komuna... Komuny od lat nie ma, ale my dalej to dziady.
  • ~mały miś
    (2014-12-25 13:24)
    Motocykl z radiem? Bez telewizora?
  • ~lolo
    (2014-12-25 16:13)
    Jaki do naked ? To tani plastikowy chińczyk. To ma gaźnik czy wtrysk? Pytam, bo m in mam skuter 50 cc aprilli w ditechu na wtrysku sprzed 10 lat i idzie koło 90, ma obydwa tarczowe hamulce , pali koło 2l, kosztował mnie lekko ponad 2 tysie. Jak mi się znudzi to zmienię na hondę pxc 125 cc za 7 kupię 1-2 latka. Pozdr
  • ~sru
    (2014-12-25 16:47)
    radio + sluchawki w chelmie i to gratis.Oj to cudo,cudem nie bedzie.
  • ~B jazda
    (2014-12-25 16:51)
    Nowa kolekcja Junaką na 2015 rok stylistycznie i cenowo jak dla mnie wymiata. Za drogie choppery 125 cm. M16 125 cm pasi, oj pasi.
  • ~raz dwa trzy
    (2014-12-26 17:57)
    wali tanim chińczykiem na kilometr !!! :D
  • ~obywatel
    (2014-12-26 18:52)
    zamiast popierać że jest polski i popierać co polskie to krytykujecie tacy jesteście dumni że mieszkacie w tym kraju ? /
  • ~Roman
    (2014-12-26 21:37)
    nawet na ryby nim wstydziłbym się...
  • ~Mr.Citizen