• ~FSO
    2014-12-22 13:57
    A gdzie go będą produkować? W Korei? Przecież FSO już rozwalone. A mieli naprawdę nowoczesne lakiernie, wytłaczarki blach, roboty spawalnicze warte dziesiątki milionów dolarów. Lepiej nie pytać co się z tym sprzętem stało. Bo to niebezpieczne dla życia.
  • ~mangusta
    2014-12-22 14:43
    ~FSO warto by jednak o to zapytać panów związkowców, którzy własnoręcznie uwalili fso.
  • ~liberacze
    2014-12-22 12:16
    predzej wam ***** na dloni wyrosnie, zanim PO pozwoli na jakis przemysl czy polska mysl techniczna. no,won na zmywak, niewolnicy! sru!
  • ~Caro
    2014-12-22 17:43
    Wygląda świetnie. Mam nadzieję, iż będzie produkowany seryjnie.
  • ~Zwrzodzik
    2014-12-22 19:22
    Marzenia, życzenia. Malować i rysować, to w zasadzie trudno nie jest. Znam
    paru "związkowców " których należałoby kopnąć w d . . . w tyłek. Zapytam
    o ZPC - Ursus - bo był mi bliski ?
  • ~Geronimo
    2014-12-22 13:28
    jestem Ing w branży automotive dośw. 10lat dajcie mi 80% tego co zarabiam na poczatek znajdzcie polskiego sponsora a przechodzę do Was
  • ~Kapral WIchura król kazachstańskich szos
    2014-12-22 19:50
    Tak, tak... Polonez to była światowa marka...Biła się o niego i Ameryka i Azja i Europa... Mercedes zgrzytał zębami jak widział statystyki sprzedaży... Nie ma dwóch zdań.. należy wskrzesić to cudo motoryzacji. Flaki weźmie się od Fiata 124 albo 125... pochromuje doloty i wyloty silnika... no i oczywiście chromowana rura wydechowa... aż dech zapiera co to będzie za numera..
  • ~dz3kyl
    2014-12-22 13:14
    Ostatnio zapanowała moda na wskrzeszanie starych "polskich" marek i tworzenie nowych.
    W przeciwieństwie do tandetnych "koszmarków" projektowych "nowej" warszawy, syreny czy arrinera hussarya, koncepcja nowego poloneza bardzo mi się podoba.
    Trzymam kciuki za możliwą realizację tego projektu:)
  • ~cafar
    2015-01-02 13:10
    Mogliśmy produkować taki samochód. To że go nie ma zawdzięczamy Wrzodakowi - to on zablokował VW który chciał wziąc Poloneza. Ale Solidarność z Wrzodakiem na czele powiedziała nie, więc Niemcy zaangażowali się w Skodę.
  • ~martino
    2015-01-05 11:36
    Auto prezentuje się pięknie i pewnie ktoś ten projekt weźmie. Obawiam się tylko że auto nie będzie się nazywało Polonez tylko Audi lub Skoda. Panowie biznesmeni z polski. Jak widzicie pomysły na zarobienie kasy same się rodzą. Trzeba tylko zainwestować. Sięgnijcie do tych swoich portfeli a może zapiszecie się w historii motoryzacji.