• ~Madzia
    2014-12-16 15:17
    A ja mam to w nosie. Mój tata jest wysokim funkcjonariuszem PO a macocha znaną i lubianą działaczką PSL. Żyjemy wygodnie w Polsce, mamy apartament w Warszawie, drugi w Sopocie i duży dom pod Krakowem. Tatuś ostatnio mi powiedział, że jakby w Polsce zaczęły się jakieś niepokoje lub wojna to służby specjalne szybko ewakuacją nas za granicę do naszego niedawno kupionego domu na Ibizie. POzdrawiam!
  • ~slawe.
    2014-12-16 16:06
    kogo interesuje ten prymitywny buc i tepak
  • ~pardons
    2014-12-16 14:26
    Boszesz co za kmiot
  • ~Mark Twain
    2014-12-16 15:35
    To po prostu sfiksowany facet z rozdetym EGO.
  • ~i po następnej aferze
    2014-12-16 16:03
    na ten motocykl zapewne ma miesięczny limit 6 tys km - aby mógł wypełniać obowiązki posła. Na cały rok tylko 72 tys. km. Podobno to za mało.
  • ~jaś
    2014-12-16 15:36
    A wszystko musi jeżdzić na służbowym paliwie . Nie ma się co dziwić, że tyle nabrał, że kulę ziemską kilka razy można objechać
  • ~woj.
    2014-12-16 16:31
    I to wszystko z pensji posła?
  • ~ergo
    2014-12-20 00:59
    KRETYN2014-12-17 21:58

    głupi jesteś jak PULKOWNIK KGB Rydzyk --- Kłamiesz debilu jak kłamie Kaczyński , mieszkasz w Psiej Wólce i udajesz światowca ---debil i menda jesteś bo kłamca ---kłamca tak jak Kaczyński

    TEGO NIE PRZECZYTASZ W PRASIE PISLAMSKIEJ.
    host26.pl/2010/12/11/kim-sa-kaczynscy-fakty-mity/
    raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=176

    Do tego by ta "nowa" włądza, w do,myśle władza Kaczyńskiego ZNOWU wynosiłą na najwyższe stanowiska w państwie takich Kornatowskich, Kryże, Jasińskich, Wojciechowskich, Czabańskich, Kostrzewskich i całą pozostałą komuchowatość, która była i jest w PiS?
  • ~kibic
    2014-12-16 14:57
    Szanowni Państwo ! Złóżmy pozew zbiorowy przeciw TVP za emitowanie reklamy oszukańczej firmy POLISA. Toczą się już indywidualne sprawy w sądach i TVP dobrze o tym wie. Popełnia przestępstwo przyczyniając się do oszukiwania seniorów w Polsce.
  • ~erka
    2014-12-20 01:01
    Komuszy rodowód jest dla posiadaczy takowego nioebezpieczny - ale tylko w środowiskach zwyczajnych Polaków. W PIS POSIADANIE PRZEZ PREZESA WUJKA WILHELMA ŚWIĄTKOWSKIEGO NKWDYSTY W ROLI STALINOWSKIEGO SZEFA WOJSKOWEGO SĄDU NAJWYZSZEGO ZATWIERDZAJĄCEGO WYROKI ŚMIERCI NA AKOWCÓW (NA ROTMISTRZA PILECKIEGO) NIE JEST HAŃBĄ. NIE JEST HAŃBĄ OJCIEC ANDRZEJA KRYŻEGO - STALINOWSKI ZBRODNIARZ SĄDOWY. NIE JEST HAŃBĄ MATKA JANA PIETRZAKA STALINÓWKA, POSŁANKA NA STALINOWSKI SEJM, NIE JEST HAŃBĄ STALINOWIEC KOMISARZ SZPITALA WOJSKOWEGO I JEGO ŻONA KOMUNISTKA CZŁONEK PZPR- RODZICE WILDSTEINA.