• ~321
    2014-12-12 09:11
    Tak sie bawi POmatolska elyta z koryta!!
  • ~zbig
    2014-12-11 19:15
    Co to k...za sensacja ? tyle że wiadomo na co idzie kasa z abonamentu ,właściwie to można zatrudnić nie gorszą z ćwierć tej kasy na ale pewnie Lis maczał w tym łapy- transakcja wiązana
  • ~gość
    2014-12-11 20:03
    Szczerze mówiąc to bardziej mnie wkurz -że w I programie Polskiego Radia w niedziele i wszystkie święta także państwowe króluje kościół katolicki od 7 do 10 a moje radyjko odbiera tylko jedynkę no i muszę wyłączać żeby nie zwariować od tego jadu i głupot.
  • ~JFK
    2014-12-11 19:14
    Zje...ne głowy dziennikarzy ,LC 150 warty fortunę? Auto warte 30 m2 mieszkania w średniej lokalizacji Warszawy
  • ~Reklama ... reklama...reklama...- ukarac
    2014-12-11 18:42
    Wielkie mi co... moje dzieci takim jezdza do szkoly ,
    a nawet o klase
    lepszym modelem Lexus LX470
  • ~Robnad
    2014-12-11 20:11
    ~Reklama ... reklama...reklama...- ukarac2014-12-11 18:42
    "Wielkie mi co... moje dzieci takim jezdza do szkoly ,
    a nawet o klase
    lepszym modelem Lexus LX470"

    super.
    mnie to dynda, ale przy moim i tak wąchasz to co wieziesz w środku.

    prymitywny ludek.
  • ~Co nas to obchodzi ! ale jest REKLAMA ,wiec....
    2014-12-11 19:33
    Teraz juz wiemy kto reklamuje owe auto !
    i sprawa jasna - POwinna byc sromotna kara -
    gdzie jestes panie Dworak ! ???
    do roboty !
    zejdz z plecow prawego radia - odpocznij sobie...
  • ~gazeciarz
    2014-12-11 19:36
    co za pierdoły wypisuje ten dziennik
    Telewizja Republika dotarła do nagrań, które rzucają bardzo ponure światło na działalność dwóch sędziów: jednego z Sądu Najwyższego (Henryka Pietrzykowskiego), a drugiego z Naczelnego Sądu Administracyjnego (Bogusława Moraczewskiego). Ich korespondencja, a także rozmowy wskazują na podejrzane negocjacje. Sprawę od pięciu lat bada prokuratura.
    Obaj dżentelmeni negocjują to, co ma znaleźć się w skardze kasacyjnej, co skutkuje „życzliwością” i przyjęciem tejże skargi. Następnie sędziowie przechwalają się swoimi „dokonaniami” na polu damsko-męskim. W rynsztokowy sposób wypowiadają się o „dziewczynkach”, a dziennikarze ujawniający całą sprawę (duet Anita Gargas i Cezary Gmyz) piszą też o nagraniu sędziego, który opowiada jak jeździ do Tajlandii by „przepiłować trzynastkę”.
  • ~tele-wic
    2014-12-11 18:38
    Dalej , dalej durnie płaćcie abonament, a Dworak niech pomaga, aby Lisom się żyło coraz dostatniej, za "wynegocjonowane"w TVP bizantyjskie honoraria.
    A do ZELOWIANKI - czy waćpani jest z Kedajów, Smoktunowiczów, Lisów czy z innej partyjnej czerwonej swołoczy, skoro tak gorąco bronisz tej "pracującej" w mediach ćwierćinteligentki? A to bogactwo domu rodzinnego to znasz z autopsji czy tylko domyślasz się istnienia fortuny uzyskanej ze służebności czerwonych rodziców wobec jedynej i słusznej w działaniu zjednoczonej partii ?
  • ~likwidator nielegalnych samochodow
    2016-01-13 17:49
    Takie cacka dostaje sie od pracodawcow za wydajna prace niszczenia kraju w ktorym sie mieszka.