• ~Borat
    2014-12-11 00:39
    Większości z tych aut to przerdzewiały złom. Niektóre są tak skorodowane, że nie ma nawet co restaurować.
  • ~cra
    2014-12-10 12:55
    akurat 12 mal euro a za to auto to by francuzik nie zobaczył złamanego grosza dlatego chcą w polsce wprowadzić euro aby wprowadzić swój cennika judei
  • ~observ
    2014-12-10 11:56
    dla mnie tylko ciemny kmiotek przechowuje perełki motoryzacji w takich warunkach. Ten, jak wynika ze zdjęć to połączenie złomiarza z bufonem.
  • ~all.
    2014-12-10 11:09
    nie do wiary ? - ale bryki marzenie !
  • ~Jarosław z Millerem w klapie
    2014-12-11 05:08
    A my se z ANDZIOM DO STODOŁY CHODZILI NA FIGLE I ŻE MY NIE ZAUWAŻYLI ,ŻE TAKI BRYKI TAM SOM
  • ~syrenka 105
    2014-12-10 16:55
    Bardzo szkoda, że nie dokończył swojego dzieła. W latach 80 tych oglądałam wspaniałe zabytkowe auta u Pana Tabęckiego pod Grodziskiem Mazowieckim,bardzo pilnował swojej kolekcji nie każdy mógł dostąpić tego zaszczytu i zobaczyć, ale też nie dokończył swojego dzieła, zmarł. Ostatnio pokazywali w TV jak rozkradzione zostały auta pozostawione bez pilnowania, reszta zarosła samosiewkami i trawą.
  • ~kotor
    2014-12-10 17:41
    świetna animacja, prawie uwierzyłem że ktoś mógl by zdewastować taką kolekcję, tam są unikaty, pasjonaci rzucili by się na nie niczym głodne wilki i odrestaurowali migiem, normalnie nie wierzę, że to może być prawdziwy(realny) skarb
  • ~w bullu i beznadzieji
    2014-12-10 22:03
    a ja myślałem, że Bronisław zarekwirował
    drzwi od stodoły na lot do Moskwy i skarby wyleciały ???
  • ~motoryzacja
    2014-12-10 23:40
    To złom, zgnilizna, za 51 mil kupiony, wszystkie stały na wolnym powietrzu, zardzewiałe.. to mało powiedziane, to złom
  • ~RockeFeller