• ~Posener
    (2014-11-27 20:17)
    BMW = Bardzo Mały Wacek
  • ~obrzydliwy samochodzik sam jeżdżę
    (2014-11-27 22:55)
    samochodami brytyjskimi więc takie coś to po prostu obciach...
  • ~Marek_SZ
    (2014-11-27 20:47)
    Ten model wygląda dość wulgarnie. Za takie pieniądze kupiłbym coś gustowniejszego.
  • ~janles62
    (2014-11-27 21:17)
    ile zegarków Nowaka by kupił?
  • ~Ula
    (2014-11-28 06:41)
    Manipulacja: były premier w rządzie PiS, napiszcie lepiej, obecnie janczar PO, plujący na byłych przyjaciół, mąż słynnej Isabelle.
  • ~ktoś
    (2014-11-27 21:53)
    Ciekawe, kiedy ta pierdoła go rozwali? :)
  • ~cała seria X to estetyczna
    (2014-11-27 22:42)
    obrzydliwość do tego wyjątkowo awaryjna.
  • ~Marci
    (2014-11-27 22:40)
    A polska zawisc i debilna zazdrosc az kipi.Plujacy jadem w komentarzach to glownie nieudacznicy,nacodzien siedzacy w kapciach przed telewizorem i podniecajacy sie kolejnym kretynskim serialem.Nie dala Bozia rozumu, to teraz pozostalo tylko pluc i sluchac jak sie bebechy przelewaja z zalu i zazdrosci.
  • ~refleksja
    (2014-11-27 23:24)
    Czesto brak wartosci wyzszego rzedu chcac sie dowartosciowac ludzie zastepuja sobie drogimi przedmiotami i zabawkami .W ZYCIU NIE TO JEST NAJWAZNIEJSZE.WAZNE JEST JAKIM SIE JEST CZLOWIEKIEM
  • ~lubuszanin
    (2014-11-27 20:31)
    Dziwne pytanie ,skąd pieniądze,na pewno nie zarobione,tylko ,to są premie za niszczenie Polskiej gospodarki,drugi suto nagradzany zato samo to Buzek,nie wspominając o Balcerowiczu ,żyją jak nababowie ,a są okazami typowych szkodników i sprzedawczyków.Co obecnie może pożytecznego,robić ten prowincjonalny nauczyciel,dewot z Gorzowa?
  • ~obleś
    (2014-11-29 13:52)
    Przecież to prezent od Izabel ! Nowak dostał tylko zegarek od żony , bo gdzie dentystce do Izabel
  • ~GNB
    (2014-12-01 13:17)
    Z tym panem mam brzydkie skojarzenia , bo jako eks premier przyczynił się w 2006 r. do likwidacji najlepszego na świecie nadzoru przy NBP. Z kolegami z PIS przeforsowali powstanie KNF - Atrapy gdzie oszukany klient bankowy nie znajdzie POMOCY. AKTUALNIE BANKI W POLSCE SĄ WYŁĄCZONE z SKUTECZNEGO NADZORU A TEN POZOROWANY , przy zablokowaniu ochrony praw konsumenta jest przyczyną BEZKARNEGO OSZUKANIA MILIONÓW POLAKÓW .
  • ~gość
    (2014-12-08 20:09)
    to polski biznesmen tak bo u nas na złodzieja mówi się że to biznesmen
  • ~drag
    (2014-12-18 07:24)
    Gdyby nie Kaczynski srałby dalej za stodołą przez kij
  • ~Marciniak
    (2014-12-23 12:35)
    Kto to jezd ten Marciniak czy jak mu tam. W Gorzowie mowili ze zone zostawil i z dziwka sie w swiat wyrwal. Lysy, maly, durnowaty, z popsutymi zebami.
  • ~as
    (2014-12-23 23:36)
    Ten złodziej powinien w pierdlu siedzieć a nie BMW po Stolicy jeździć...
  • ~re tele-wic
    (2014-11-27 20:43)
    Urząd Skarbowy takich nie tyka, Urząd Skarbowy ograbi szarego obywatela aby takim dać.
  • ~EDWARD
    (2014-11-27 20:36)
    A CBA I ABW SPRAWDZILA JAK PRACOWAL GOLD SAKX I JEGO KONTAKTY ZPREZESAMI SPOLEK SKARBU PANSTWA NP KRUSZYWA PRZY AUTOSTRADACH
  • ~sądziłem,że Pan Kazimierz ma
    (2014-11-27 22:46)
    zdecydowanie lepszy gust... Awaryjny,krzyżacki paździerz ???
  • ~Ha HA HA
    (2014-11-27 18:52)
    Bóg Honorarium Ojczyzna

Może zainteresować Cię też: