• ~tonik
    (2014-11-06 21:24)
    Nie tylko cena się liczy bo lepiej dopłacić trochę pieniędzy do samochodu który będzie sprawiał mniej problemów. Ja jezdze już jakiś czas Corolla i uważam że to bardzo udana konstrukcja.
  • ~Wrona
    (2014-11-07 15:55)
    cena samochodu to jedno, drugie to jego bezawaryjność, ktora jest gwarancją że do samochodu dopłacać nie będziemy. Dlatego Toyota taką mocną ma pozycję na rynku.
  • ~gvgh
    (2014-11-07 18:24)
    508 Peugeot klasa limuzyny bardzo przyjemne autko
  • ~sp
    (2014-11-10 01:36)
    Bardzo, bardzo głupi tytuł. OKAZJA, SAMOCHÓD ZA GROSZE (!!!), Zgadza się?
    Za grosze RAZY MILION !!! Ok 40000zł - to jest 4 grosze razy jeden milion.
    Dziennikarzyny robią ludziom wodę z mózgu, wszyscy odkrywają jakieś celebryckie megagwiazdy, hity, superokazje byle zrobić kasę na "czytalności".
  • ~wjw
    (2014-11-07 11:22)
    Jakoś autorzy "zapomnieli", że ceną i wyposażeniem bije na głowę wszystkie w/w Dacia Logan.
  • ~kondzio
    (2014-11-12 21:52)
    zobaczymy czym nas zaskoczy toyota podczas nadchodzącej wyprzedaży rocznika 2014. mam nadzieję że będzie też obniżka hybryd.
  • ~roko
    (2014-11-07 13:12)
    W US placi siena niektorch stacjach 1,99 $ za gallon a tu wielkie zachwyty jak o 1 gr. obniza
  • ~bubek
    (2014-11-13 07:48)
    najtańszy samochód? kupisz, a po miesiącu wkładasz dwa razy tyle w naprawę. ostatnio szukałem yaris dla córki, z tego co się zorientowałem to używane toyoty albo są bardzo stare (długa żywotność samochodu) albo w bardzo dobrym stanie (wyższa cena). w zeszłym roku kupiliśmy rav4- samochód na całą resztę życia ;)
  • ~ah-lubicz
    (2014-11-24 15:17)
    To fakt, że Corsa od wielu lat prawie nie wymaga napraw! Kosztuje niewiele, wręcz zbyt tanio. Samochód z drugiej reki, jest pod trzech latach tani. Bardzo tani!
    Astra lubi obciążenie. To już na rodzinę 2+3. Jest prawie jak Corsa, lecz większy.
    Jeżeli musisz się pokazać, to kupuj Chevrolet'a!
  • ~elwir
    (2015-02-03 19:48)
    chyba was pogieło ..insignia za grosze???czy ktos wie ile kosztuje ten samochód ...? w tej wersjija wiem i moge stwierdzic z pełna odp ..ze dzienikarze tego artykułu to ludzie nipoczytalni ..powinna sie ich zwolnic za wypisywanie takich głupot!1udzie dlaczego dopuszcza sxie takie artykuły ..czy jest jakas cenzura ??/