• ~kaka
    (2014-10-30 17:16)
    Marze o tym żeby kiedyś obudzić się w kraju gdzie będzie się piętnować tylko i wyłącznie tych co nie stosują się do obowiązujących przepisów...niestety w tym porąbanym kraju lemingów to niemożliwe.
  • ~kk
    (2014-10-30 15:18)
    Zamiast pomóc kierowcom ruchem będą jeździć i polować.
  • ~mmm
    (2014-10-30 16:06)
    Sadząc po naklejce na kamerze, zakupionoja przy pomocy sroków unijnch...
  • ~Wittorio
    (2014-10-30 19:23)
    Policja powinna was durnie pociągnąć do odpowiedzialności za taki bzdet.Podczas jazdy nie wolno ostrzegać jadących z przeciwka o patrolach policyjnych,a wy postępujecie znacznie podlej.To tak walczycie o bezpieczeństwo na drogach?Kompletne barany!
  • ~cb cb
    (2015-06-02 13:45)
    kupujcie CB i ostrzegajcie o patrolach drogówki, ITD i nieoznakowanych radiowozach!! Ja już mam i sezon łowiecki na misia z suszarką uważam za otwarty :) Żeby nie było - prędkości nie przekraczam - ale polowaniie na misiów z drogówki to fajny sport :)
  • ~DO YAY
    (2015-01-14 13:48)
    ~yay ŻYJ DALEJ W SWOIM MATRIXIE
  • ~szofer
    (2014-11-27 08:47)
    Koledzy! Ostrzegajmy się przed tymi łapaczami1 ja ostrzegałem, ostrzegam i będę ostrzegał!. To nie walka o bezpieczeństwo, ale zwykłe złodziejstwo. Okradają nas na każdym kroku. Taka jest nasza Najjaśnejsza, "Niepodległa"!
  • ~ls
    (2014-11-24 22:01)
    juz wiadomo, można je rozpoznać po wunderbaumie ;)
  • ~sam
    (2014-11-15 17:13)
    Tak lapia,na autostradzie ma być do 140/h gdzies postawia znak 70 w niezbyt widocznym miejscu imandacik gotowy.Droga szybkiego ruch do 120 /h stoi znak 50 lub 40 i mamy następnego. Teren zabudowany do 50/h ale stoi gdzies za krzakiem 20 i jesteś upolowany. Jestem za przwstrzeganiem przepisów ruchu drogowego . Jestem przeciwny stawianiu znakow tylko w celu lapanki!...
  • ~elf
    (2014-11-11 19:47)
    Mam w aucie rakiety można bezkarnie takie goowno zrakietować