• ~gość
    (2014-10-29 13:03)
    Trzeba było za nim jechać a nie gonić Io nie pierwsza tego typu tragedia i złe procedury policji
  • ~POparzony
    (2014-10-29 15:52)
    W Hameryce POlicja ściga brutalnie tylko na filmach.
    Wspomnijcie POścig za OJ Simpsonem.
    Tam dbają o ludzi i boją się odszkodowań za błędy POlicjhi.

    U nas tez powinny być milionowe odszkodowania za katastrofy w wyniku POlicyjnego Pościgu za uciekającym elektoratem platformy. Skończy się wtedy branie za mordę POlaków przez uprzywilejowanych POlicjantów i ministra MSW.
    Coś przestali rozstrzeliwać pacjentów szpitali, to mordują na drogach, bo wsiokowi w mundurku wydaje się, że jest Frogiem.
  • ~realista
    (2014-12-27 10:28)
    Re SYLWEK polska Ebola to prostacy desperaci bandyci mający PININDZE, ale ROZUMU za GROSZ mogłeś być ty na miejscu SMARTA, nie byłoby twojego PROSTACKIEGO wpisu.
  • ~piotr ek
    (2014-12-27 10:27)
    Policja bez profesjonalizmu - jak kmiecie! Epidemia mordów w pościgach!
  • ~po podstawówce
    (2014-11-28 19:39)
    To wyraźny brak profesjonalizmu Policji. Należało wyprowadzić uciekającego w takie miejsca, gdzie nie zagrażał by innym uzytkownikom drogi lub tak zablokować drogi ucieczki żeby uciekał polami lub polnymi drogami.Na takiej drodze jak w tym przypadku należało tylko trzymać dystans, aby nie stracić z nim kontaktu wzrokowego i ... czekać aż mu się skończy paliwko lub na odludziu strzelać w opony.
  • ~noahm1981
    (2014-10-31 11:35)
    do babek 11 czy ty nie widzisz ty problemu że to poszukiwany zabił te osoby a nie Policja mógł nie uciekać, i było by oki, ale takie głąby jak ty bezmózgi bez zwojów myslowych mówia i piszą tak jak TY!!!
  • ~SYLVEK
    (2014-10-30 21:39)
    Niestety ta policyjna " epidemia " jest gorsza od Eboli. i skuteczniejsza .
  • ~dd
    (2014-10-30 08:21)
    Szkoda, że w wypadku zmarł kierowca volvo. Policjanci powinni go złapać żywego i powoli zabijać. bardzo powoli
  • ~babek11
    (2014-10-29 19:20)
    nikt nie widz problemu jak policja kolejny raz doprowadziła do śmierci niewinnych osób podczas pościgu za wszelką cene.Czy mószą ginąć nie winni ludzie?,czy policja jest ponad prawem żeby decydować o czyimś życiu czy też śmierci?.Może pora aby ktoś tym się zajoł,nie musiało do tego dojść!!!
  • ~piotr
    (2014-10-29 16:01)
    Pogoń za tym Volvo to jak strzelanie za uciekającym w tłumie. Moim zdaniem policjanci doprowadzili do tragedii i sa odpowiedzialni śmierci. Oczekuję profezjonalizmu w zatrzymywaniu podejżanych a nie mordowania ludzi