• ~jakieś żałosne katolsko pisuarskie
    (2014-10-25 15:57)
    śmiecie na tym forum piszą... Antypolskość na maksa.Nie do wiary=im gorzej tym lepiej.Kara śmierci dla takich łobuzów powinna być.
  • ~Motnik
    (2014-10-31 14:29)
    No fajnie. Tylko ja się pytam po co? po co komu kolejny samochód dla lamusów? Niech ktoś zaprojektuje auto na którego będzie stać większość normalnych ludzi. Niektórych nie jest stać nawet na auto za 40-60 tyś a co dopiero taka gablota. Jak ktoś zrobi auto w normalnych standardach i za cenę poniżej 30 koła na którego będzie stać przeciętnego Jaśka to wtedy aplauz na stojąco a nie za kolejną torpede dla ,,Synków''.
  • ~kamos
    (2014-10-31 13:13)
    Samochód może i "polski". Ale niech mi ktoś odpowie jaki silnik tam jest ? Alfa? Volvo?...
  • ~obywatel
    (2014-10-27 08:56)
    jest wyjście.Podwyżki cen prądu winny obciążyć Kopaczową i POmatołow z przydupasami.Wara od obciążania normalnych obywateli.
  • ~wsteczny
    (2014-11-01 06:11)
    T o hybryda jest czy zwykły kopciuch?
  • ~SSman
    (2014-11-01 21:22)
    pewno siedzi tam dwa litra od skorpio. napisali ze zrobi furrore w chinach chyba Chińczycy wola podrobić sobie Ferrari albo Lamborghini a nie polskie siano przerysowane z prawdziwych sportowych furek,pewno jeszcze będzie w zachodnio europejskich cenach to wielu polaków nie pojeździ polska motoryzacja,hmm ten projekt skonczy pewno jak i nowa "syrenka"
  • ~Roman
    (2014-10-26 10:43)
    @tchórz anonim - Leoparda już się nie produkuje, bo firma upadła. No i sam samochód też nie był do końca polski...
  • ~karol
    (2014-10-26 02:10)
    Pieprz... o Szpenie ciąg dalszy w celu wyciągnięcia kasy od naiwnych leszcz
    http://www.newconnect.info/wiadomosc_ze_spolki/arrinera_automotive_s_a_zapowiada_debiut_na_newconnect-171733
    Poczytajcie sobie baranki o spółce Veno która skleiła to gów... żeby oczywiście wyciągnąć następną kasę
  • ~ENTER złośliwy
    (2014-10-30 21:42)
    Cuś tam zrobili , a jak się człek wpatrzy wnikliwie widzi też kawał roboty w fotoszopie...Pożyjom -uwidim.
  • ~Ktosiek
    (2014-10-31 15:49)
    hehe fajnie fajnie i powodzenia na Polskich drogach -.-, naa pewno długo pojeździ ;p, o ile będzie jeździł głównie autostradami hehe :)