• ~jan
    (2014-10-22 09:56)
    gdyby zlodziejom wszystkim ucinac lby .kara dla wszystkich
  • ~polak
    (2014-11-08 13:19)
    do ruska,to ty tez bys palcow nie mial w takim razie
  • ~DinX
    (2014-10-22 07:42)
    Będą, mnie usypiać, żeby skubnąć mi Golfa IV powiadacie...
  • ~peter
    (2014-10-22 09:12)
    Usypianie gazem, dobre sobie. W TV jest mnóstwo programów o akcjach policji ale jeszcze ani razu nie widziałem aby przy złodziejach zatrzymano maski przeciwgazowe. Skoro złodziej wpuszcza gaz do mieszkania to powinien usnąć razem z domownikiem.
  • ~Bartek
    (2014-10-22 10:03)
    To jest wielka plaga, bo złodzieje są przekonani że po prostu tak pracują - to ich sposób na zarabianie. Niestety nie ma w powszechnej świadomości zgody co do podstawowych wartości społecznych i stąd każdy sam przeżywa stratę, a państwo niewiele robi. Złodziei trudno złapać, a kary są umowne. To grozi samosądami..!
    Czy znacie kogoś kto nie był kiedyś okradziony?!
  • ~NORMALNY
    (2014-10-22 14:14)
    Tabletka gwaltu - do piwka- koles - spi A KLUCZYKI IPANIENKI - ODJECHALI- i nadal rzadza i pija i bumeluja; PELNE KNAJPY ZBRODNIARZY I ODSZCZEPIENCOW- PRZEKRETOW; SZKODA TYLKO PORZADNYCH UCZCIWYCH - LUDZI; RESZTA TO = PIEKLO I TYM NALEZY - KROIC - ZADEK - I OD BYT NAPARZAC- KOSO I DRAGIEM -
  • ~rrrrppo
    (2014-10-22 15:14)
    ja wożę pytona 2 m długiego, nikt się nie odważy
  • ~sokular
    (2014-10-22 15:21)
    Ta hiena tabloidowa żle znosi piękne młode aktorki...zżera ją zazdrość.Takimi nie warto się przejmować.
  • ~pomatol uwierzy w kazdy kit po900 %
    (2014-10-23 10:27)
    od 1989 roku zlodzieje samochodow zastrzelili tylko 1 czlowieka/ przypadkowo byl nim szaf policji
  • ~rusek