• ~c.dsamochody jak zabawki
    (2014-10-21 11:14)
    ***** zlodzieje kradna wszystko i wszedzie od zawsze.Bardziej zastanawiajace jest to dlaczego Nasze samochody wygladaja jak zabawki.Dlaczego dla klienta, ktory czesto bierze kredyt zycia proponuje sie COS co ma w ofercie klamki w kolorze nadwozia, felgi z metali lekkich, otwierane cos tam elektrycznie, reszta juz nie,A rzeczy wazne sa pomijane, albo trzeba za nie bulic. Suma sumarum kupujemy malo praktyczne zabawki posciagane bog wie skad i dlaczego one trafiaja wlasnie w nasze rece, chociaz so na nasze drogi bez jakichkolwiek chocby spoilerow , czy plastikow, gdzie juz z gory wiadomo, ze pierwszej zimy bedziemy szorowac tym lakierem po sniegu i lodzie , na poboczach, na brzegach parkingow , itd.Zamiast paru banialukow przydalaby sie oferta z porzadnym ogrzewaniem/ rozmrazaniem,przeciez pol roku mamy zimno.
  • ~krzychu
    (2014-11-02 16:16)
    ,,kradzione auta najczęściej są rozbierane na części"". To oczywiste. Bo Qźwa byle oryginalna duperela w sklepie producenta kosztuje krocie, do takiego np.volkswagena. . No i serwis to istne zdzierstwo. Swoją drogą, zastanawia brak w rankingu aut włoskich i francuskich. Czyli tylko Niemcy i Japonia gwarantuje jeszcze jakąś tam jakość i niezawodność.
  • ~gag
    (2014-10-21 09:48)
    Leming
    Nie leming a świnia jesteś
  • ~fran
    (2014-10-21 08:08)
    to nie złodzieje się zmieniają,
    to zmieniaja swoje upodobanaia, ci którzy od złodziei kupują
  • ~Leming
    (2014-10-21 08:15)
    A jakie dane kradną Ruskie przez firmę UNIZETO? Czy moje dane typu PESEl i NIP jak również adres zameldowania są w posiadaniu sowieckich bandytów, reprezentowanych przez konsulów honorowych Sowietów?
  • ~wpps
    (2014-10-21 08:50)
    Jakie ku... SUV-y są w pierwszej 10-ce???
  • ~pp
    (2014-10-21 09:19)
    Taki ranking jest kompletnie bezwartościowy, bez zestawienia tych danych z ilością odpowiednich modeli na rynku. Takie dane + zestawienie ilościowe/procentowe kradzionych byłyby jakkolwiek użyteczne
  • ~Bolo
    (2014-10-21 10:51)
    Nie można wykluczyć, że to Pisiory kradną te auta!
  • ~c. d. wyborca
    (2014-10-21 11:54)
    ****zamiast banialukow nikt nie porusza tematu praktycznosci samochodu --- w naszym klimacie.A moze te nasze podejscie do praktycznosci i nawet komentarze ukazuja przykra prawde, dlaczego nasze samochody sa malo praktyczne, az smieszne tak samo jak niektore komentarze o kradziezy samochodow,rowerow i petefonow btc moze?Moze dlatego mamy biede i smieszne rozne sytuacje i przekrety.Oprocz wielu ostrych zakretow na glownych drogach.Nie smieszne, i tragiczne?
  • ~jasiek
    (2014-10-22 08:54)
    Ino folcfagen abo ałdi.Reśta to szrot.