• ~m.a.
    (2014-10-10 18:48)
    Gdzie można kupić ten samochód w takiej cenie?
  • ~E tam
    (2014-10-10 20:00)
    Samochody wyglądają na nowe. Dobrze, że ktoś za sponsorował Ukrainę.
  • ~handlarz
    (2014-10-08 22:08)
    kupili ciekawe jak i w jaki sposób.idź i kup tarpana Honkera.lepsze sami sobie gdzieś sprzedają a gorsze to nawet sie nie nadaja do remontu.Zreszta która AMW je sprzedała.Chodzę na przetargi śledzę w internecie i jakoś ostatnim czasie nie widziałem takiego sprzętu w takiej ilości do sprzedania.Qwa w co ten rząd nas wciąga. Po co nam pomogac Ukraińcom.Ich oligarchowie mają tyle kasy że nawet moja legia nie ma forsy na takie zakupy jak metalist Charkow. Co wy robicie panowie z PO. Róbmy kase z rosja a nie dażmy do konfrontacji .A może ktos chce aby taka konfrontacja maiła miejsce czyli mam pytanie czy my jesteśmy niepodległym państwem dbającycm o swój interes i interes Polaków. Wątpię.
  • ~baca
    (2014-10-10 18:56)
    To jeszcze widły i siekiery dostarczą może kiedyś odczują tą broń na własnych karkach
  • ~edek
    (2014-10-10 16:33)
    3 tyś dolarów, ja chętnie kupię za 4 tyś dolarów. Czy ktoś z AMW sprzeda?
  • ~Polak
    (2014-10-11 18:18)
    Przepraszam Polaków za to, że jako aktywny członek Solidarności walczyłem o wolne media i o godność pracowników. Przepraszam, iż byłem naiwny! Tymczasem media w Polsce zamiast prawdy ociekają propagandą wspierającą tak jak kiedyś ZSRR to teraz USA i bandytów polakożerców, banderowców na Ukrainie, a pracownicy traktowani są gorzej niż przedmioty!
  • ~poroswinia
    (2014-10-10 21:05)
    pojazdy to mordercy czym wy sie chwalicie ze zabijaqcie niewinnych ludziw doniecku mmordercy kara was spotka bydlaki hamy polskie mordercy debile pod sąd
  • ~JM
    (2015-04-29 11:10)
    DLA STRAŻY GRANICZNEJ KUPIONO MITSUBISCHI ZA 16000ZŁ. Z NISKIM ZAWIESZENIEM I LUXUSOWYM WNĘTRZEM NIE NADAJĄCE SIĘ DO PATROLI PO GRANICY PAŃSTWA A TAKIE IDEALNE DO TYCH CELÓW W PRZYSTĘPNEJ CENIE PRODUKOWANE W LUBLINIE PRZY GRANICY ZEWNĘTZNEJ UE. NIE ZOSTAŁY WYBRNE. WNIOSEK- ktoś zarobił, SG się dławi nowymi pojazdami z którymi nie wiadomo co robić a fabryka upada z braku zamówień- a każdy kto jeździ w terenie wzdycha za stosunkowo prostym w konstrukcji radzieckim łazem. Pozdrawiam
  • ~ot co
    (2014-12-04 21:33)
    Kry, czy masz na myśli to traktowanie, jakie było w latach 1943-1947?
  • ~pepe
    (2014-11-18 17:27)
    Znawco jak Honker to Tarpan o którym piszesz to lamborghini SPORTOWE jest traktorem.