• ~drednd
    (2014-10-06 13:34)
    Ta mafia przerąbała teraz 3 miliardy nie ma tygodnia BEZ AFER nieudaczniki na POdczerwień
  • ~sowa
    (2014-10-05 14:39)
    A może pokażcie konta w bankach w kraju i za granicą,wille,apartamenty,status majątkowy dzieci,rodziców,teściów ,wujków,stryjków,zaprzyjaźnionych kumpli i kumpelek ?Byłoby o czym pocztyć i co pooglądać!
  • ~ewa koby
    (2014-10-03 07:18)
    arlukowicz bartosz jako polityk pl z bmw powinien podac sie do dymisji bo jest niepoprawny politycznie ewa koby
  • ~mitsu
    (2014-10-03 13:33)
    Biedniutcy są ci nasi ministrowie, teraz się pewnie odkują.
  • ~dredd
    (2014-10-03 03:01)
    A czym jeździ niejaki Jarek K., zamieszany w wysadzenie samolotu?
  • ~Drzazga 101
    (2014-10-05 11:12)
    O Matko, papcio Franciszek jeździ 40-letnim Renaultem i klawo, bo to nie marka samochodu świadczy o potencjale pasażera, kuerdesz.
    Hej !-
  • ~Inny Jarek.
    (2014-10-05 11:05)
    Czy mozna wiedziec jakie samochody posiadaja panowie szefowie z PIS!!!
  • ~ewa koby
    (2014-10-17 19:38)
    gratuluje oszustwa ewy kopacz wisiala na wszystkich komentarzach ewa koby zostala wybrana przestala wisiec ps wczesniej nie bylo mozliwosci jej wygonic ewa koby
  • ~siala
    (2015-08-26 17:37)
    Prawdopodobnie Tusk w 2010 zabronił lansu wyłamał się jedynie Nowak reszta rżnie biedaków. Dlaczegoś biedny ? bo głupi,dlaczegoś głupi bo biedny nie tylko tylko udaje.
  • ~xyz
    (2014-10-05 17:54)
    nie rozumiem o co tyle hałasu? zupełnie normalne samochody, powiedziałbym że nawet wyjątkowo pospolite... artykuł zatytułowany tak jakby to była jakaś super sensacja, spodziewałem się limuzyn i range rovera za 500k, a tymczasem co? jedynie evoque się wyróżnia i cortina (która wcale nie jest taka droga jak się tutaj pisze, zwykłe przekłamanie.)