• ~Zamachnowsky
    (2014-09-26 15:07)
    Zapewne ZAMACH - wg PiSu. Komisja już powołana? Wniosek jeszcze nawet nie złożony?
  • ~Eryk
    (2014-09-26 15:08)
    dlaczego od 7 lat w dziwnych wypadkach giną tylko ludzie będący w opozycji do PO? jakiś zbieg okoliczności ? to jak trafić 6 w totka 50 x z rzędu !
  • ~SS
    (2014-09-26 14:16)
    B andyci
    M ogą
    W szystko
    z
    P
    O
  • ~AAA
    (2014-09-26 13:53)
    A kto jechał cczarnym samochodem??? Cisza! Dziwne. Hej !!! Dziennikarze ! Co z Wami.
  • ~007
    (2014-09-26 15:50)
    Czy to było BMW Ewy Kopacz?
  • ~Jorge
    (2014-09-26 14:15)
    Zbyszku, piedryszku , Pan Bog dal Ci ostrzezenie...
  • ~Seryjny Samobójca
    (2014-09-26 13:56)
    B andyci
    M ogą
    W szystko
    z
    PO
  • ~12325
    (2014-09-26 14:33)
    A co nmie to obchodzi jkis glupol Grzymcinski,Girzynski a pies mu morde lizal
  • ~Zdrowia
    (2014-09-26 15:25)
    Szybkiego powrotu do zdrowia. Potrzebujemy pana.
  • ~Stefan
    (2014-09-26 14:58)
    Zbuszku, kidy outcoming z Preziem zrobicie? Czy po Waszym slubie?
  • ~alik
    (2014-09-26 21:38)
    re~antyruda2014-09-26 21:06 wszystko wskazuje ,że przed giżyńskiego na skrzyżowanie wjechał na kocie prezes udając się walczyć na Ukrainę aby kontynuować zapoczątkowane dzieło brata w Gruzji ! Gdyby jechał na ośle Napoleonie byłby bardziej widoczny ?
  • ~szmata opisa
    (2014-09-26 21:51)
    pisowi osiołkowa para sie nie podoba te szmaty żadaja szczurzego rozmnazania a osiołkom kochac sie zabraniaja ohyda niech pis zdechnie jak najszybciej to kanalie wrogie osiólkom hameryka musiała interweniowaźć
  • ~Drzazga 101
    (2014-09-26 16:35)
    O Matko, Zbyniu, jakżeś się dał tak walnąć, kuervas ?! Zdrowia Ci życzę i wracaj jak najszybciej na planszę walki Pisiorów o przyszłość naszej, ukochanej Ojczyzny, Ludzieńków i Narodu.
    Hej !-
  • ~nadzieja
    (2014-09-26 21:43)
    szkoda ze przez zył ta gnida po winna byc w piekle ale bedzie lkaleka fizyczna i psychiczna juz był porzed wypadkiem seryjnego a moze samobójstwo bedzie
  • ~Anioł Stróż
    (2014-09-26 16:28)
    Za PRL-u w bandyckim podziale ról,słuzby nie żadne specjalne/nazywajmy rzeczy po imieniu,grupy specjalnych zabójców/ dokonanym w bloku demoludów,tu specjalizowano sie w wypadkach s-chodowych/oficerowie SB wracający z Krakowa po ,smierci ks.J.Popiełuszki,prof.Pańko,biskup gdański,nazwisko uleciało,kilka innych,z wyjatkiem Geremka,w Bułgarii smiercionosne roslinki/Makarow/,w czechosłowacji specjalne środki/wybuchowe/,NRD-owo
    totalne podsłuchy,generalnie technika operacyjna,ruscy wsio po troche.Podać nazwisko kierowcy BMW? Co jeszcze,przeciez musza spreparować papiery.. no chyba,że był to duch ideowy PO.Gizyński,nie tak dawno b.ostro kilkakrotnie wypowiadał sie w paru kwestiach,dot.taśm prawdy,Smoleńska i kilku innych niebezpiecznych tematach.Tak uderzyć,żeby znalazł sie na torowisku.. niezła sztuczka.
  • ~zoo
    (2014-09-26 21:23)
    re~antyruda2014-09-26 21:06 BMW jak ustaliła radna PISu w Poznaniu mógł kierować osioł Napoleon i w czasie jazdy kopulował z Antoniną !
  • ~olo
    (2014-09-27 16:05)
    Ciekawe,że w przypadku ddy ktoś ze świecznika ma wypadek,to niema probłemu z przjęciem do szpitala,a zwykłych obywateli,a zwłaszcza dzieci zawsze jest problem z zapewniniem natychmiastowej pomocy
  • ~Merc
    (2014-09-26 21:34)
    To nie przypadek,to następna kara za klamstwa,pomowienia,obrażanie ludzi.Pisiaki to ostrzeżenie,przestańcie niszczyć Polskę i dzielić ludzi,bo czeka was zły los i to nie będzie wina Tuska.
  • ~władek
    (2014-09-26 16:07)
    Dobrze, że Zbyszkowi nic się nie stało wielkiego bo ojczyzna go potrzebuje :))
  • ~alik
    (2014-09-26 21:25)
    re~antyruda2014-09-26 21:06 kierował specjalista od wyjeżdżania z drogi podporządkowanej agent Tomek z ePISkopatu

Może zainteresować Cię też: