• ~jewedalon
    (2014-09-06 11:29)
    przy cenie ok 35tys. Polaka stać też np. na aygo. I przeciętnemu polakowi, który jezdzi głównie po mieście takie aygo w zupełności wystarczy.
  • ~Dorcia
    (2014-09-18 13:33)
    można kupic nowy samochód za małe (relatywnie) pieniadze, a potem władowac drugie tyle w niekończące się naprawy. Trzy lata temu kupiłam Aurisa i nawet jeden raz tego wyboru nie żałowałam. Samochód niezawodny i steorzony dojazdy po mieście.
  • ~Marek
    (2014-08-20 19:22)
    Mam 50 lat.niewiem po co nadstawialem karku jak bylo ZOMO !!!
    Walensa obiecal ze robotnik bedzie zyl godnie !!! Walensa mowil lakonizmy !!!
    Obecnie Polski Robotnik jest niewolnikiem w Europie a w Polsce Robotnik ma 1200 pln a moze 1700 PLN netto. To jest skandal !!!
    poza tym sie dziwie ze nikt nieprotestuje !!!??? To jest dziwne ??? robotnicy sie godza pracowac za 1200 PLN na miesiac ???
    Parodia panstwa zwanego Polska !!!
  • ~ga la
    (2014-08-20 23:13)
    re Marek trzeba było dupę nadstawić
  • ~farbka
    (2014-08-20 23:18)
    mnie stać na taki jak chcę, bo zawsze można wziąć kredyt samochodowy z getinu. i już. tak zrobiłam i sprawa mi się rozwiązała.nowe auto jeździ, mało pali i nie stoi u mechanika.
  • ~parasolka
    (2014-08-21 07:48)
    Skoda to największy szmelc jaki został kiedykolwiek wyprodukowany,dlatego na niego czasami stać Polaków.(gdzie jest teraz Wałęsa?)
  • ~Stacho.pl
    (2014-08-24 21:48)
    Skoda nie jest wcale tanim samochodem w stosunku do tego co sobą reprezentuje,.
    Może w 1996 pierwsza octavia była jakimś objawieniem gdy kończyliśmy w fso produkcję poloneza. Ale teraz to taki średniej klasy sprzęt AGD a nie żadne objawienie... czyli przeciętność.
  • ~Suzie
    (2014-08-25 14:35)
    kwestia tego co kto rozumie przez"tani". Dla mnie to taki samochód, który nie generuje dodatkowych kosztów. Jeżdżę yarisem i na jego kupnie zaważyło to, że samochód po prostu jest bezawaryjny.