• ~rokita
    (2014-09-11 07:10)
    Franek obraża nasze czerwone spasione geby guru sekty watykańskiej . No jak sie można przesiadac z limuzyn , na takie badziewie . Ten aktor sekty watykańskiejm psuje humory "dostojnikom" kościelnym i nie tylko .
  • ~kz
    (2014-08-15 14:25)
    Brawo Ojcze Święty . Dzięki Tobie może coś z "tego " będzie. Może Kościoły
    całkiem się nie wyludnią . Nasze pasibrzuchy niech się wsłuchują w słowa
    Papieża i biorą przykład. !
  • ~iustus
    (2014-08-15 14:28)
    Tez mi wydarzenie.. Dla mnie to dzialanie zupenie niepotrzebne i nic nie wnoszace, bo papamobil i tak stoi w garazu i rdzewieje.
  • ~fryc
    (2014-08-15 16:02)
    no J mial specjale papemobileakwarium F zachowuje sie jak normalny czlowiek
  • ~rok2014
    (2014-08-15 16:09)
    brunonowi go dajcie nie bedzie musial sie nalatac ,zresztom ma drzwi od stodoly
  • ~Pielgrzym
    (2014-08-15 16:45)
    Typowy CELEBRYTA.Kiedy będzie zniesiony CELIBAT?
  • ~popo3rp
    (2014-08-15 17:58)
    może i papamobile stoi i rdzewieje ale przynajmniej nie wydana wielu tyś. euro na jego transport i obsługę poza tym jak będzie niepotrzebny to nie kupi się kolejnych za setki tyś. euro.
  • ~Naparstek
    (2014-08-15 18:10)
    Mój proboszcz jeździ 12 letnią skodą octavią.
  • ~Horacy
    (2014-08-15 19:02)
    Papież Franciszek:
    "Boli mnie serce, gdy widzę księdza lub zakonnicę w najnowszym modelu samochodu. Samochody są potrzebne. Ale wybierajcie skromniejsze modele. Pomyślcie o dzieciach umierających z głodu i zaoszczędzone pieniądze przekażcie im."
    Czy rzecznik Episkopatu byłby uprzejmy poinformować nas, którzy poscy hierarchowie zastosowali się do tego wezwania, sego przełozonego, papieża Franciszka???
    Abp Hoser w sporze z księdzem Lemańskim tyle mówił o obowiązku posłuszeństwa w Kościele a sam jak postępuje wobec Papieża???
  • ~marcelek
    (2014-08-15 21:49)
    a nasz zas...niec, pancerniakiem jeździł, tak się bał do swego pana pójść, kanalia!