• ~lex
    (2014-08-07 13:48)
    rozumiem utrate,za prowadzenie pojazdu po uzyciu alkoholu,spowodowanie wypadku.pozostale przepisy sa chore.ci co je uchwalali,powinno sie podac z imienia i nazwiska.w nastepnych wyborach nie przejda.powinno sie uczulic sluzby mundurowe,aby tych delikwentow,gdy nie beda mieli imunitetu poselskiego,scigac,zero litosci.na razie polska jest chorym krajem,gdzie tylko uchwala sie absurdalne przepisy.
  • ~eedek
    (2014-08-11 23:39)
    Haha. Pijany inwalida, któremu wózek zastępuje nogi straci prawo jazdy na tym wózku. To tak jakby powiedzieć pijanemu pieszemu na chodniku, że traci prawo jazdy za to że jest pijany pomimo, że niczym nie kieruje. Oczywiście, że wózek inwalidzki rozpędza się do tak niewyobrażalnych prędkości, że sieje śmierć. A pijany inwalida będzie leżał w łóżku do końca życia. Skąd żeście znaleźli tych fachowców z kancelarii Omega? Jacyś sponsorzy czy co?
  • ~Wykidajło
    (2014-08-11 10:45)
    Kryterium uliczne coraz bliżej. W jego wyniku twórcy i realizatorzy głupich przepisów zostaną przepędzeni tam, gdzie pieprz rośnie i nauczeni pracy za 1000 zł płacone pod stołem.
  • ~Jogi i Booboo
    (2014-08-07 17:36)
    Karać pijanych pieszych, poruszających się po ulicach i drogach. Odebrać im prawo jazdy i nałożyć mandat, za spowodowania niebezpieczeństwa wypadku. I za złodziejstwo.. bo każdy pijak to złodziej albo polityk
  • ~kat
    (2015-02-06 08:25)
    w tym Rządzie debil goni debila kiedy narodzie zrobisz z tym porządek
  • ~to ruń
    (2014-10-13 11:42)
    NO NIE MA CO GŁUPIZNA USTAWODAWCZA W POLSCE SIĘGA JUŻ TAM GDZIE WZROK NIE SIĘGA ALBO JESZCZE DALEJ. CHOLERNE NIEROBY
    SEJMOWO SENACKIE ZAJMIJCIE SIĘ LEPIEJ UŁATWIANIEM A NIE UTRUDNIANIEM ŻYCIA OBYWATELOWI POLSKIEMU. POLAK CHCE ŻYĆ GODNIE A NIE ŚMIERDZĄCO BOGATO JAK WY,KTÓRZY TWORZYCIE TAKIE GÓ...NE PRAWO WYMIERZONE W BIEDNEGO CZŁOWIEKA,
    KTÓREGO NIE STAC NA OSOBISTEGO KIEROWCĘ I ZAJĘCIE MIEJSCA
    W RESTAURACJI ,,KTOŚ TAM I PRZYJACIELE".
  • ~guzik
    (2014-10-09 19:07)
    idiotyzmy sa zawsze czescia wislolandii - ale zeby az tak sie blaznic . a jazda winda po kilku piwach jest takze zagrozona utrata prawa jazdy ??? w idiotolandii TAK.
  • ~Aleksander
    (2014-08-30 22:55)
    Kretynizm w Polsce osiąga już szczyt... zwłaszcza w sejmie i w rządzie!
  • ~Adaśko
    (2014-08-29 23:44)
    A czy na łyżwach,wrotkach ... też obowiązuje prawko >>???
  • ~wacuś
    (2014-08-29 12:54)
    U mnie pół wsi jeździ bez prawka.