• ~kierowca
    (2014-07-30 21:32)
    Jeśli ktoś miał okazję porównać Żuka z jego niemieckim odpowiednikiem VW Transporter, to rozumie dlaczego komunizm musiał upaść. :)
  • ~edmund
    (2014-07-26 18:00)
    Jaszcze niedawno produkowalismy samochody osobowe ,ciezarowe i inne ale Komorowski z Tuskiem doprowadzili do upadlosci zaklady dla zachodniej europy ,zachod zrobil sobe z polski plac targowy
  • ~były właściciel Żuka
    (2014-07-25 22:00)
    Z dużym rozbawieniem przeczytałem informację że w Żuku był silnik czterozaworowy zapewne chodziło o czterocylindrowy.Żuk nawet z ładunkiem bez problemu osiągał prędkość 100 kilometrów na godzinę.Ale jak ktoś nigdy nie kierował Żukiem to pisze bzdury.Ja znałem ten cudowny wynalazek techniki więc mogę coś na ten temat powiedzieć.Reasumując:jak sprzedałem mojego Żuka to był to jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu.
  • ~maks
    (2014-07-27 19:50)
    ja mojego nie sprzedałem, czeka na nowy lakier i tapicerkę.
    wygodny jak limuzyna,
  • ~wacekzNOWEJ WSI
    (2014-07-28 12:07)
    Teraz to nawet woza drabniastego nie zrobią.
  • ~krakus69
    (2014-07-28 20:50)
    edmund aleś ty głupi chłopie
    za niedługo będzie rządził Kłamczyński z idiotą Korwinem to w każdym mieście wojewódzkim powstanie fabryka samochodów
  • ~kulinan
    (2014-07-29 07:46)
    Slilnik ośmiozaworowy, po 2 na cylinder. Początkowo był dolnozaworowy, a potem zawory miał w głowicy, czyli - górnozaworowy. Skrzynia trójbiegowa.
  • ~Polak mądry po szkodzie
    (2014-08-02 21:24)
    @kierowca Jeśli ktoś miał okazję porównać twoją inteligencję do niemieckiej, to rozumie dlaczego ty musisz harować do 67 roku życia za 300 euro. A Niemiec statystycznie za 1200 euro. Ty kierowca od WV zgłoś się po emeryture do Niemca.
  • ~malinovy
    (2014-08-03 10:51)
    Nie macie w redakcji nikogo, kto zna się na samochodach? Silnik czterozaworowy??? Wszyscy już przesiedliście się na rowery? To świetnie, ale piszcie o rowerach...
  • ~fan żuka
    (2014-08-03 23:10)
    Upłynął tydzień czasu a w żuku dalej sinik czterozaworowy.Głupota redakcji Dziennika sięgnęła zenitu.