• ~Zgredek
    (2014-06-24 18:32)
    Do ~slowianka2014-06-24 17:37
    Gdyby to była prawda, to by skarbówka mu nie uszczupliła kasy. Stale odbywają się kanty z płaceniem VAT i jego odzyskiwaniem. Zbigniew Stonoga atakuje legalny rząd kraju, innego rządu i kraju nie mamy. Nie wart jest facet nawet splunięcia.
    Podobnie jak te 200 osób manifestujących przed kancelarią premiera. Będą wybory. I wtedy niech się uaktywni facet i stawia na jakąś partię. Takie robienie z wszystkich ludzi na wiejskiej złodziei - to jest hańba i podłość. Bandyckie zagranie w stylu T. Rydzyka. Czy to tak trudno zrozumieć? przecież ten scenariusz stale się powtarza.
  • ~c.k.
    (2014-06-25 10:51)
    Ciekawy teks ...
    Dzień z życia Polaka : Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku i zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie . Na koniec siada na włoskiej kanapie pijąc kolumbijską kawe słodzoną ukraińskim cukrem i... szuka pracy w niemieckiej gazecie - znowu nie ma! Zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy a jak jest to za 1200??? Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vidzę wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!"dla państwa najtańsza jest rodzina bez dzieci" - Donald T. Niech każdy prawdziwy Polak wklei to choć raz pod jakimś artykułem
  • ~brawo
    (2014-06-24 19:38)
    BRAWO ...
  • ~nieciekawy
    (2014-06-25 14:02)
    Nie mam zamiaru dyskutować z tobą kto tu jest ignorantem a kto nie. .Ta sprawa była dosyć głośna jakiś czas temu. Redaktor artykułu na ten temat Marcin Gawęda tak pisze: Wszystkiemu winna jest jedna transakcja. Stonoga kupił Autobial, spółkę w Zamościu, która zaczynała mieć problemy z płynnością finansową. Posiadane przez spółkę nieruchomości sprzedał innej spółce od siebie zależnej za 8,5 mln zł. Podatek VAT, który przedsiębiorca zapłacił wyniósł wtedy 1,9 mln zł. Nieruchomości zostały nabyte po to, żeby prowadzić w nich działalność gospodarczą, więc teoretycznie zwrot podatku się należał, bo w końcu to koszty firmy. Z takiego założenia wychodzi przynajmniej Stonoga. Inaczej na sprawę patrzy jednak fiskus, który podatek wpłacony przez przedsiębiorcę trzyma i oddać nie chce.

    Na pierwszy rzut oka transakcja może wyglądać tak, jakby ktoś kupował nieruchomości "sam od siebie", a tak często wyłudza się zwrot podatku. Czy tak było w tym przypadku? Nie wiadomo, bo Urząd Skarbowy nie może nic powiedzieć.

    - Mamy związane ręce - mówi Mirosław Kucharczyk, rzecznik prasowy Izby Skarbowej i trudno się dziwić. Tu chodzi o tajemnicę skarbową. Ujawnienie jakichkolwiek informacji w tym szczególnym przypadku grozi - zdaniem rzecznika - jej złamaniem. - Jedynie mogę powiedzieć, że pan Stonoga wykorzystuje naszą sytuację, a to, co twierdzi, jest kłamstwem - dodaje.
  • ~ciekawy
    (2014-06-25 07:56)
    Lemingi, pustogłowy, ten facet odsiedział 3,5 roku bez zarzutów, a teraz ten rząd nie chce mu wypłacić Vat-u i niszczy jego firmę. Szukają znowu haka na niego bo facet mówi kto brał miliony zł z banku śląskiego. i nie oddał. Wsród ofiarowanych są Jolanta 13,5mln., i jej mąż 3 mln zł Buzek 2mln zł i wielu innych czerwonych złodziei. Chyba, że na tym są dyżurne lemingi i piszą co im każą.
  • ~koko
    (2014-06-25 09:07)
    ~ciekawy
    Ty świnia pisowska z gilem do pasa i na ciągłym bezrobociu wiesz ile kto ma za uszami...
  • ~igna
    (2014-06-25 10:50)
    Młodzieżówka Platformiana wraz z innymi sejmowymi opluwa wszystkich za ich zdanie pro Polskie !!!
  • ~Zgredek
    (2014-06-24 16:04)
    Czyli facet handluje autami, a więc jest powiązany z Sylwkiem Latkowskim i naszą słynną mafią samochodową. Popierajcie mafię samochodową, bandytów aktualnych i byłych i ludzi pokroju J. K. M. To dostaniemy takie faszystowskie rządy, że będziemy lepsi od A. Hitlera i Stalina. A ponieważ sąsiedzi nam się nie dadzą. To piekło sobie zrobimy sami. A tu pewnie powstanie jeden wielki obóz poprawczy dla złodziei. Ci u władzy będą prawi i sprawiedliwi, a reszta będize na nich pracować. Porządek jakiś musi być.
  • ~nieciekawy
    (2014-06-25 11:37)
    ciekawy <.>.Uważasz ,że od sprzedawanych salonów samochodowych swoim podległym spółkom należy się zwrot VAT ?Za chwilę ta podległa spółka znów sprzeda ten salon następnej jego podległej i znów zwrot VAT ? Czyli jego działalność polegałaby na odzyskiwaniu VATu a nie sprzedaży samochodów :)
    a tu jeszcze co pisze GW >Wiadomo, że różnie bywało z jego biznesami. Jak podaje "Gazeta Wyborcza" prezes Zbigniew Stonoga, po przejęciu salonu w Lublinie, po kilku miesięcach wręczył wszystkim jego pracownikom wypowiedzenia, mimo iż niektórzy byli w okresie chronionym. Później w salonie pojawił się nowy właściciel, czyli spółka Car Management i zwalniani nie tylko nie dostali odpraw, ale nawet pieniędzy za okres wypowiedzenia. Sprawą zajęła się Inspekcja Pracy.
  • ~Ślązak z Opola
    (2014-06-25 12:23)
    Debil ze wschodniej Polski, śmierdzący kiełbasą z czosnkiem w ferrari. Ot typowy wyborca PiS-u.