• ~LEKARZ
    (2014-06-09 14:22)
    CO TU GADAC, TU CZEBA LAC !!!
  • ~pol anka
    (2014-06-09 23:44)
    no to policja odnotowało w minionymtygodniu dwa sukcesy, zlokalizowała największą terrorystkę na świecie, co prawda okazało się , że jest to matka czworga dzieci wracająca z Anglii z roboty na czarno ale co tam, liczy się zapał i chęć do wspólnego niczym nie skrępowanego działania. I drugi niewątpliwy sukces to przyłapanie na popijaniu wódeczki chłopaków z osłony Obamy, był to chamski donos ale zaowocuje w przyszłości nowym przełozonym Wydziału Wewnętrznego. O piracie pędzącym po ulicach miasta nie ma co wspominać, bo Sąd miał z nim juz do czynienia i niestety okazał się wyjątkowym dziamdzią, jakies durne wykroczenia i ucieczka przed policją, Sąd nie mógł mazgaja potraktować poważnie, nie było w zachowaniu tego zła które tkwiło w tym dziadku, który ściągnął baton z półki, to był łotr.
  • ~kierowca
    (2014-06-09 20:22)
    jeździ może i dobrze ale brak mu piątej klepki bo naraża innych uczestników ruchu, gdyby mu przy tej prędkości coś wyskoczyło lub na chwilke straciłby koncentrację to żadne umiejętności mu nie pomogą, tak naprawdę to popisuje się głupotą i całkowitym brakiem kultury na drodze, zreszta ci motocykliści razem z nim również
  • ~ciekawy
    (2014-06-09 20:27)
    Proszę mi odpowiedzieć . Jak na podstawie tego filmiku ustalić kto prowadził to białe BMW?
  • ~kierowca
    (2014-06-09 20:30)
    on stanowi takie samo zagrożenie dla życia i zdrowia innych jak jakiś bandyta, powinni go odizolować od spłeczeństwa, jeśli tego nie potrafią to po co te sądy
  • ~zgredek pierwszy
    (2014-06-09 20:35)
    Do czubków gościa albo po sąsiedzku z Trynkiewiczem; dlaczego możliwość penetracji czyjegoś odbytu rozpędzonym samochodrm ma być uznana za mniejsze zagrożenie niż wydupczenie małolata zwłaszcza, że w obu przypadkach można spodziewać się skutku śmiertelnego. Dożywotni profilaktyczny nadzór z obowiązkiem pracy.
  • ~marcelek
    (2014-06-09 21:49)
    no i co z tego, prokurator wziął w łapę i uznał, że debil nie stwarza zagrożenia. prokurator też debil , ale z immunitetem, ale jaja, nie można takiego goowna ruszyć bo ma immunit!!! Tuskowe państwo-draństwo. RODACY NIE CHODŹCIE NA ŻADNE WYBORY, nie wybierajcie tej hołoty!!!
  • ~tak wygląda panstwo polskie
    (2014-06-09 22:08)
    no cóż, oto obraz panstwa polskiego wtrącającego się w Ukrainę. a tymczasem w Polsce pod rzadami PO i PSL: bezprawie, chaos, tolerowanie pijanych za kółkiem, rozjeżdżanie pieszych na pasach, pijane matki z dziećmi, samowola urzędnicza, samobójstwa obywateli, teraz doszli piraci za kółkiem.
  • ~Leszek
    (2014-06-09 22:17)
    No cóż. Oto Polska właśnie.
  • ~Dawcy organow.
    (2014-06-09 22:21)
    Mysle ze powinismy wiecej akceptowac potencjalnych dawcow organow. Oczywiscie nie na drogach publicznych - mysle ze Jakis tor blisko szpitala bylby odpowiedni zeby nie wozic tych oragnow daleko i nikt normalny nie musial cierpiec na drodze przez ten suicid.
    Dla motocyklistow mozna nawet tanio taki waski tor wokol szpitala zrobic i wpusczac oczywiscie tych ktore organy sa aktualnie potrzebne.