• ~mrówa1
    (2014-05-17 23:39)
    Najlepszą brykę wywalił sobie były min. transportu Nowaki z kumplami... Pendolino za 70 baniek sztuka :)... ale na koszt podatnika :)
  • ~Gosc
    (2014-05-17 19:39)
    Pawlak poza radem to nie musi udawać biednego, bierze z tajnej kupki
  • ~czytelnik
    (2014-05-17 17:37)
    Teraz wiadomo, dlaczego tak trudno amputować ich od koryta!
  • ~SYLVEK
    (2014-05-17 17:37)
    A ten kolo Pawlaka to Lukaszenko ???
  • ~stary "Bak"
    (2014-05-18 23:44)
    "Oby zylo sie lepiej"
  • ~glina
    (2014-05-17 18:14)
    nawet cham nie zaparkuje porzadnie mysli ze to furmanka wiesniak
  • ~Urb@
    (2014-05-17 18:23)
    A co w tym dziwnego mają jeździć rowerami, jak ich na to stać to niech sobie kupują niech się pismaki pochwalą swoimi.
  • ~czeri
    (2014-05-17 18:38)
    w dupach sie przewraca ***** wieśniackim
  • ~BoloiLolo
    (2014-05-19 02:12)
    A CO ROBIŁ WTEDY PAWLAK???

    Amber Gold na poczatku od stycznia 2010 do czerwca 2010 działał jako Dom Składowy, jak Ministerstwo Gospodarki kapneło się że As Upodlenia Narodu Polskiego był siedem razy karany to przefiglowali w Spółkę zo.o.Amber Gold i nadal reklamowano że jest to pierwszy ""DOM SKŁADOWY w POLSCE"" i takie reklamy były prawie trzy lata w INTERNECIE. Uwaga Domy Składowe działały na podst.Ust. z dnia 16 listopada 2000roku Dz.Ust.Nr.114 Poz.1191 i w tym dzienniku jest powiedziane :::ile razy ma być karany Prezes , kto ma nadzorować taką instytucję , jakie sprawozdania...Nadzór nad Domami Składowymi stoi w tym dzienniku ma<<<< Ministerstwo Gospodarki>>> ale nie dopełniło woli ustawodawcy, że w razie cofnięcia KONCESJI należy ten fakt ogłosić medialnie lub gazetowo w zależności od rozmachu firmy<<< mówi o tym Art.16 parg 5 tej ustawy ale tego nie wykonano za czasów Ministra Pawlaka tylko podle śmiał się, że chcieli się wzbogacić ...jestem osobą bezpartyjną daleką od spekulacji oraz działań na szkodę jakiejkolwiek partii ..Upodlenie Narodu Polskiego ma niebywały zasięg - bo każdy pokrzywdzony oraz osoba poszkodowana miała dzieci::wnuków, syna, córkę i każdy czekał na coś od ojca matki, dziadka, babci, a tu KLAPA jaka wielka...Jeżeli nie działają ustawy - to nie działa Państwo Polskie ...pytam szanowne Ministerstwo Gospodarki, kto ma chronić inwestorów, przedsiębiorców, ludzi legalnie inwestujacych jak nie>>> Ustawy <<<<oraz regulace <<<Prawne,<<<< Tak rzeczywiście wygląda to na dziką amerykankę albo wolną amerykankę, jaka była na dzikim zachodzie 100 lat temu
    BoloiLoloBolo
  • ~św.NH
    (2014-05-17 19:11)
    Zielony inaczej, jęczący inaczej wszarze dwa!
    Jeźdźcy burzy PIS!
    Do tego kraju gdzieśmy porzuceni i oszukani ,
    gdzie szwabski i ruski aktor robi w nas kaka!