• ~kolejarz
    (2014-05-04 11:48)
    TORY NA TIRY!!!
  • ~Armin
    (2014-05-04 12:17)
    Tak zniszczyć taką nowiutką drogę...
  • ~Na lewym?
    (2014-05-04 12:47)
    CYTAT: "Kobieta zatrzymała się na lewym poboczu,.." Na lewym poboczu???
  • ~Monika
    (2014-05-04 12:47)
    ~Armin

    Powieś się na sznurku głupcze.
  • ~TIRY NA TORY !!!
    (2014-05-04 14:33)
    Hej wy tam w Dzienniku, dlaczego pozwalacie na darmową reklamę tych baranów co to szukają telefonów w internecie tzw. lokalizatorów.
  • ~sierp i mlot
    (2014-05-04 14:36)
    POmatolskie IMBECYLE ZLIKWIDOWALI KOLEJE - to teraz maja POklosie!
  • ~Jatak
    (2014-05-05 18:41)
    NATYPLATFORMA, jesteś taki mądry... Fakt jechał za szybko, ale osobówki może nie przekraczają prędkości ? No ciekawe... I gdyby ta Pani nie zatrzymała się , ale jechała te 30km/h to nie wydarzyłoby się, albo jak już to 2-3 samochody.
  • ~EGZORCYSTA
    (2014-05-06 10:02)
    Typowe zachowanie bab za kierownicą!
    Baby powinny mieć na samochodzie specjalne, dobrze widoczne znaki ostrzegawcze, bo ich zachowane jest często odwrotne do tego co robią faceci, a w związku z tym, kiedy potrzebne jest działanie "wyprzedzające", to przewidywania faceta, np. jadącego za babą, będą błędne, bo ona zareaguje odwrotnie do tego, czego on by się spodziewał. Np nagłe stawanie "dęba" na skrzyżowaniu - typowe babskie "rozmyśliłam się". Facet jak zdecyduje się przejść przez jezdnię, to juz przechodzi. Baba zazwyczaj cofnie się już z połowy jezdni.
  • ~Mk
    (2014-05-07 11:38)
    Nie spieszcie sie z rozbieraniem torow, jeszcze je bedziecie z powrotem klasc, tylko za ile (europejskich € i za ile lat - to jedyne pytanie) Miasta sa tak zatloczone, ze nie ma gdzie auta postawic (o korkach na drodze nawet nie wspominam). A moze by tak wezc przyklad z Niemiec (juz slysze "brrrr", tylko nie z tego "zacofanego kraju", ktory na nas napadl w 45 <!<>1<>1<)

    Tam coraz wiecej towarow przenosi sie na szyny, transport osobowy rozwiazano tak, ze kupujac jeden bilet, mozna caly dzien jechac U-bahna, tramwajem, busem, a w Hamburgu nawet statkiem port zwiedzac. U nas na razie "tylko" pobiera sie oplaty za parking w ...szpitalach (!), wyciagajac "dodatki" z kieszeni chorych ludzi, a co w PL kosztuje leczenie (mimo ZUS, Krus i czego tam jeszcze, bo i tak pojdziesz prywatnie przy powaznej chorobie, gdyz Cie smierc dogoni w "kolejce" do specjalisty !), to kazdy wie, albo pozna pozniej.

    Chyba, ze nasze "wladze" licza, ze PL, a szczegolnie woj.zachodnie wnet same rozwiaza problem i sie wyludnia, wtedy tylko turysci beda jezdzic po naszych drogach ogladajac "tereny, gdzie kiedys nasi rodzice mieszkali"