• ~rodak
    (2014-04-30 22:44)
    ą dlaczego nikt nie mówi ze Polska musi zapłacić za bydowę 40 % kosztów.
  • ~dino
    (2014-04-30 17:05)
    nie osmieszaj sie redaktorku nie wiem czy pomyliles sie czy naprawde jestes tak glupi nazywajac niemiecki zaklad polskim
  • ~Bader
    (2014-04-30 17:23)
    Polska jest znaczącym producentem samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów oraz europejskim zagłębiem komponentów motoryzacyjnych. Naszą specjalnością stały się także wysokoprężne silniki spalinowe" - powiedział wicepremier Janusz Piechociński

    Gdyby Pan Piechociński stanął w szranki o tytuł jajcarza roku, wygrał by w cuglach. Fantazja Stanisława Lema to mały pikuś jest.
  • ~pgromca lemingow
    (2014-04-30 17:56)
    PO-lacy uciekajcie do Chin.Tam więcej płacą.Muj ojciec zapierdziela 240 godzin w miechu ,po 5 zł za godzinę.Ostatnio szef się zdenerwował i kazał mu oddac kasę za to ze pracował w swięta.Tak tak.Teraz tyrac za darmochę
  • ~Drzazga 101
    (2014-04-30 18:43)
    "POLSKA jest znaczącym producentem samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów. NASZĄ specjalnością stały się także wysokoprężne silniki spalinowe."
    O Mato, nie no dobre sobie - Giermańce powinni moralnie dokopać V-Piechotce za te sformułowania.
    Czas najwyższy, żeby niektórzy politycy używali częściej mózgów, zwłaszcza gdy wypowiadają się - przepraszam za wyrażenie - PUBLICZNIE.
    Hej !-
  • ~kaol
    (2014-04-30 21:39)
    Naprawde nie rozumie Niemcow- moga sobie teraz zatrudniac Bulgarow i Rumunow. Po co im Polacy? Pelno tego w Niemczech. Dzieci i zonki w Polsce, a oni kasuja Kindergeld ! I jeszcze bezczelnie sa na Harz IV. Wykupuja niemiecka ziemie, zakladaja "biznes". A won polaki do macierzy!
  • ~StJ
    (2014-04-30 21:50)
    POlska kiedyś była znaczącym producentm krasnali ogrodowych!! Teraz już krasnale ogrodowe wyszły z mody i POlska Tuska staje się znaczącym producentem silników wysokoprężnych!! Kalisz także jest znaczącym producentem biogazu!!
  • ~Cliq
    (2014-04-30 23:33)
    @pogromca lemingow
    Jestes pijany. Wytrzezwiej najpierw zanim znowu cos napiszesz
  • ~southpole43
    (2014-05-01 04:08)
    jak widac z foto komentarzu, wszyscy "blockrs" czyli na pale ogoleni sa zatrudnieni. Rymnelo mi sie, soorry
  • ~sig69
    (2014-05-03 06:09)
    Piechocinski to wyjatkowy m a t o l nawet wsrod kolesiow psl -owcow , ktorzy wsrod polskich politykow wyrozniaja sie tym, ze ich poziom inteligencji jest odwrotnie proporcjonalny do ich poziomu skorumpowania. Ten facet nie nadaje sie nawet na dyrektora PGR-u, a tym bardziej nie na wice-premiera 'od przemyslu'. Tusk kompromituje sie tolerujac tego ignoranta w rzadzie, a ignorant czyli Piechocinski kompromituje Polske kiedy spotyka sie z przedstawicielami zagranicznych firm.