• ~Polak
    (2014-04-26 22:33)
    Podróbki czy nie, przynajmniej mają swoje marki i produkują swoje samochody. My Polacy zniszczyliśmy swój przemysł motoryzacyjny i nie mamy nic. Niektórzy mówią, że w PRL było źle. Wtedy potrafiliśmy produkować różne modele osobówek, terenówek, dostawczaków, ciężarówek itp. itd. Dzisiaj jesteśmy parobkami dla Niemców i Włochów we własnym kraju.
  • ~UP
    (2014-04-26 22:56)
    CHINY RZĄDZĄ CAŁYM ŚWIATEM A MY W POLSCE NIE MAMY WŁASNEJ MARKI SAMOCHODU , MOTOCYKLA , SKUTERA DLACZEGO ?
  • ~Arek
    (2014-04-27 04:22)
    Aktualnie studiuje w Chinach i bardzo mi smutno ze Polska została tak zniewolona, zero polsckiej mysli technicznej, robimy dla zachodu, tylki im lizemy. A zachod teraz lize tylki Chinczykom.
  • ~bz
    (2014-05-01 12:07)
    A gdzie podrobka "Poloneza"?
  • ~pol anka
    (2014-04-26 20:10)
    paliak, proste i mądre
  • ~Paliak
    (2014-04-24 09:17)
    To żaden szczyt bezczelności. Zwykły azjatycki biznes. Identycznie robiła Japonia w latach 70-tych. Podrabiała Mercedesy, VW i BMW oraz całą elektronikę. Powszechne wówczas było na Zachodzie powiedzenie "Japanysze szrot". Japonia wymiotła ze sklepowych półek takie marki jak RCA, Telefunken, Grundig i wiele innych. 30 lat później sama padłą ofiarą takiej samej zaborczej złodziejskiej działalności Koreańczyków, którzy sowicie opłacali japońskich inżynierów jeżdżących w weekendy na fuchę do Seulu. I podobnie przez długie lata koreańskie towary były synonimem złej jakości. Dziś takie firmy jak SONY, Panasonic, Pioneer, Honda, Mazda czy Toyota, które 40 lat temu podkopały amerykańskie i europejskie marki same muszą stawić czoła koreańskiej technologicznej inwazji. Teraz po prostu przyszedł czas na Chiny.
  • ~oko
    (2014-04-24 09:53)
    Mało jest marek, które mają swój styl. Większośc samochodów jest podobna do siebie linią nadwozia. Głupoty wypisujecie. Wystarczy wyjść na ulicę nie trzeba jechać do Pekinu
  • ~nunulek
    (2014-04-24 13:04)
    To objaw zaradności !
    W polskiej motoryzacji - bezradności !
  • ~Polak z Norwegii
    (2014-04-24 14:30)
    Uczcie sie POmatoly od Chinczykow dbac o swoje interesy!!!
  • ~benek
    (2014-04-24 16:38)
    samochody te podobnie jak slynna gliniana armia nie poruszaja sie o wlasnych silach, ustawia sie je przed domem podobnie jak doniczki z kwiatami czy krasnale