• ~były kierowca
    (2014-03-26 17:38)
    Co Was ******* no, przepraszam, pogieło ? " Ład(n)a" jak laleczka, a jakie ma bufory ! ! ! Cycusię okrąglusie jak baloniki ! ! A Wy o polityce. A ten samochodzik w tle, też niczego sobie. A kto pamięta może czarną WOŁGĘ Gaz 51 ? Uwierzycie, że jeżdżą jeszcze do tej pory ?
  • ~Bader
    (2014-03-26 14:01)
    "Rosyjski rynek samochodowy staje się obecnie pierwszym rynkiem europejskim, jeżeli chodzi o sprzedaż pojazdów".

    Polska nie wzięła udziału w budowie Nord Stream - To dla naszych przyjaciół z Ukrainy i Litwy.
    Polska aktywnie ruszyła z sankcjami na Rosję - To dla naszych przyjaciół Ukraińców.
    Powiedzcie mi czy naszym celem jest budowa silnego państwa czy może zakładamy klub towarzyski? Co konkretnie Polacy mają z uczestniczenia w bitwie o Anglię? Co konkretnie mamy z wojny w Afganistanie i Iraku? Czy za te stracone nadzieje i niemałe pieniądze nie mogliśmy mieć czegoś więcej niż wątpliwej satysfakcji? Ja wiem mamy ekspertów od planów strategicznych i kupę innych mędrców. To w sumie bardzo dobre posady są. Prawda?
  • ~bodzio
    (2014-03-26 17:54)
    ciekawe komu ukradli ten projekt
  • ~qwerty
    (2014-03-26 18:56)
    a gdzie gąsienice i armata ... niemożliwe że nie zamontowali, pewnie w opcji za niewielką dopłatą
  • ~pop
    (2014-03-27 18:54)
    Jakiś rusoliz napisał:
    " ktorych nigdy nie bedzie stac na taki samochod, a tym bardziej na taka modelke"

    Typowa mentalność dzikiego kacapa. On myśli, ze modelki sie kupuje.. Bo tylko tak ruski burak może myśleć o kobietach..lol
    Ruską swołocz trzeba wysyłać za Ural. Co oni w Polsce robią?
  • ~kz
    (2014-04-08 22:07)
    Cycasta i w dodatku blondynka - ładna. Tylko takie mi się podobają.
  • ~rychu
    (2014-03-27 01:02)
    tak, to na pewno Zaporozec !!!
  • ~sig69
    (2014-03-27 00:28)
    Kto sie najwiecej nasmiewa z tej Lady? Skarlowaciali antyrosyjscy kaczysci, ktorych nigdy nie bedzie stac na taki samochod, a tym bardziej na taka modelke. Polscy 'genetyczni patrioci' nasmiewajacy sie z rosyjskiego samochodu powinni pamietac, ze Polska w swojej calej historii NIGDY nie potrafila wyprodukowac jakiegokolwiek w miare przyzwoitego wlasnego samochodu. Zamiast smiac sie z Ruskich, placzcie nad soba zalosne blazny.
  • ~awtomaszina
    (2014-03-26 20:41)
    ZIZ piać, z góry jechać, pod górę pchać. Ja mu w gaz, a on zgas.
  • ~lol
    (2014-03-26 19:13)
    Ale potwór. Typowo ruski.