• ~mareczekNiemrawy
    (2014-03-25 15:19)
    no tak chwile po odebraniu nagrody w Planicy ( Słowenia to taki kraj na południu Europy ) Kamil Stoch odebrał merola ... no skakc to on potrafi nie ma co ale latac ponad 2 tys km w chwile to potrafi tylko "dziennikarz"
    ps. Gratulacje
  • ~Dziękujemy za chwile wzruszenia.
    (2014-03-26 22:35)
    Kamilu jesteś wielki, dziękujemy!!! Muszę się państwu pochwalić, że czekałem na następcę Wojtka Fortuny od 1972 roku bo nawet Malysz nie dał rady, gdyż jak była olimpiada to akurat mial zniżkę formy . Nagroda jak najbardziej zasłużona tylko czy to musiał być taki bolid. Czerwony pająk Sobiesław Zasada już mógł temu wybitnemu sportowcowi dać normalną nową C klasę a nie ten kompakcik na dodatek 360 konny. Jeszcze mu się coś stanie, taki czymś mogą jezdzić tylko kierowcy rajdowi. Spece z merca niech nie zapominają , że jest coś takiego jak mitsubishi lancer evolution IX GT400 extreme-395 KM i 500 Nm. Tego cudu techniki wyścigowej jest tylko 10 szt. na świecie.
  • ~anty-górol
    (2014-04-06 16:44)
    sratatata hehe wszyscy ludzie z gór to dusigrosze, wiem bo robię z nimi za granicami naszego wspaniałego .. kraju.Oszczędzają na jedzeniu a i wypiją, ale nie za swoje.Mogę się założyć, że obliczał już z żonką koszty na paliwo i podjął decyzję, że nie może sobie pozwolić na szybką i codzienną jazdę.pozdro Górolskie Wieśniaki
  • ~mendrol
    (2014-04-06 16:11)
    Wielce szanowni Komentatorzy ! przede wszystkim zadbajcie o poprawność gramatyczną i ortograficzną swoich wypowiedzi.Po drugie - zajmijcie się raczej udzielaniem rad sobie a cudze życie zostawcie ich właścicielom, tak będzie najlepiej, przynajmniej dla Was ! Nie marnujcie czasu na próżną pisaninę i popisywanie się wątpliwą mądrością.
  • ~kocham wazne informacje
    (2014-03-31 14:40)
    zAPOMNIELISCIE NAPISAC JAKIE CISNIENIE W PRZEDNICH OPONACH MA TEN MODEL KAMILA, a to wazne bo mieszka w gorach i cisnienie bedie inne niz w stolicy.
  • ~pia
    (2014-03-31 12:31)
    Dostał auto do testowania- o reklama dla Sobiesława Zasady i Mercedesa.
  • ~Grażyna H.
    (2014-04-02 00:42)
    Cieszę się,że spełniło się Pana marzenie... Sama jeżdżę Mercedesem SLK (prezent imieninowy od męża). Wiem jak to jest...Czuję ,że żyję i mogę zawojować świat...
    Pozdrawiam i życzę bezpiecznej jazdy... Grażyna H.
  • ~Kielczanin
    (2014-03-30 14:18)
    I bardzo dobrze. Niech jeździ ostrożnie.
  • ~@Grazyna H.oooojeficz
    (2014-04-04 14:44)
    Grazynko H.ooojeficz, wczoraj mi mercedes wyskoczyl na praciu. Taka mala krostka w formir znaky mercedesa. Chyba dostalem ja od zony Grazyny. Czy nie wiesz jak sie ja leczy?
  • ~JJ
    (2014-03-27 03:03)
    Piekne auto. Gratulacje Kamilu.