• ~43
    (2014-03-14 13:19)
    beka z wieprza
  • ~Jasiek
    (2014-03-14 18:57)
    Tak jak Tusk popełnił fatalny w skutkach błąd z Gowinem, tak popełnia jeszcze większy z Kamińskim, ponieważ w Lublinie osiągnie on bardzo kiepski wynik.Kamiński to brat blizniaczy Rycha Czarneckiego,tylko nieznacznie gorszy od tego ostatniego cwaniaczek,choć może trochę mądrzejszy.
  • ~Robnad
    (2014-03-14 21:45)
    Dama Pik2014-03-14 17:37

    ty naprawdę grasz w durnia, udając, że nie wiesz o co chodzi?
    czy ty nie widzisz, że jedna drogą dla byłych PIS-owców do Parady Oszustów jest totalne zeszmacenie. mógłbym od biedy zrozumieć rozbieżność poglądów powstałych przez lata, ale oprócz wydymania własnych wyborców, bo z kasy nie zrezygnował, od lat pluje na Kaczyńskiego i PIS
    to kim jest ta Parada /Oszustów, skoro nie tylko go za to przyjmuje, ale nagradza?
    partią odpadów, ściekiem.
    teraz możesz sobie bredzić dalej
  • ~antoni
    (2014-03-14 21:41)
    dla mnie tacy ludzie jak Kaminski to szuje skaczą dla kasy z kwiatka na kwiatek takich powinno eliminować się z polityki
  • ~mimi
    (2014-03-14 20:52)
    To przykre,że się sprzedał.Znam jego poglądy i musiał dojść do wniosku,że komuny w Polsce już nikt nie obali więc się załapał dla kasy.
  • ~jon
    (2014-03-14 20:27)
    on by nawet ryzego g...o zjadł aby dostać sie do Brukseli
  • ~bufetowy z Warszawy
    (2014-03-14 20:14)
    Ja pier... . POlszewia wszystkie śmieci zbiera. Co się stało panie Premierze wszech czasów. Chcesz pan doprowadzić do zawału naszego Szczawia Milaberkę .
  • ~prrix
    (2014-03-14 20:08)
    Prostytutki lubelskie kandydujcie do Europarlamentu !!!
  • ~por
    (2014-03-14 19:50)
    Niektórzy mówią,że taki mądry,elokwentny . A prrzecież to jeden z nielicznych polityków ,Który NIE MA WYŻSZEGO WYKSZTAŁCENIA.
  • ~Papkin
    (2014-03-14 19:28)
    "Misiu" zawsze byl swinia , teraz sie zemscil i nasikal do pisuaru ...