• ~eko
    (2014-03-05 19:29)
    Wygrywa auto ogólnie najbardziej praktyczne, uniwersalne, ogólnie dostępne, bezpieczny, itd.
    Nie ma szans wygrać luksusowy, drogi samochód bo nie spełnia kryteriów. Podobnie jakiś indyjski tani, niebezpieczny wozik. To jest średnia wypadkowa wielu kryteriów. Zapewne z tego też powodu w zeszłym roku wygrał Golf, który prezentuje ten sam segment. Poprzednie dwa lata był bum na elektryczne i dziennikarze padli ofiarą medialnej nagonki na promocję tych aut. Sytuacja wraca do normy.
  • ~filga
    (2014-03-06 23:55)
    jakoś mnie to nie dziwi, bo ta marka to dobre samochody. sama kupiłam od nich niedawno auto, ale używane , na kredyt samochodowy z getinu, wolałam to niż nowy azjatycki kiepskiej jakości.
  • ~Szoferak
    (2014-03-07 17:27)
    Najlepszy oczywiście w kategorii zamochodów marki Peugeot!

    Przestańcie w końcu uprawiać płatną protekcję/reklamę tandety (lemon)i pleść dyrdymały o częściowo plastikowych puszkach po konserwach udających samochody!

    Przecież nawet kształt kierownicy odstrasza!

    Ostatnim dobrym samochodem tej marki był model 404 z brytyjskim dieslem Perkinsa - ale to było 50 lat temu!
  • ~Bibilijny
    (2014-03-08 15:47)
    ~Szoferak 2014-03-07 17:27

    Peugeot 404 z silnikiem Perkins' a z fabryki Peterborough - nie do zdarcia - wtedy rzeczywiście była to górna półka , garbus kosztował w 1966r 4700 DM natomiast 404 z Perkinsem prawie 7000 czy tez 8000 DM.
  • ~zuzia
    (2014-03-08 20:17)
    Już wierze w te sondaże. Bez wątpienia na razie to prym wida japonskie samochody a potemmdlugo dlugo nic
  • ~POSIADACZ 307
    (2014-03-09 09:32)
    MAM PEUGEOTA 307 z silnikiem 2HDI 136KM JESLI TO JEST JEGO NASTEPCA TO MOZE BYC PRAWDA PRZEZ 180.000 NIC TAKIEGO SIE NIE STALO CO PRZEWIDUJE PRODUCENT KLOCKI TARCZE
  • ~drajwer
    (2014-03-11 17:48)
    To dla mie nie jest miaro dajne, nigdy nie jeżdżę Francuskimi i Włoskimi autami.
  • ~adi
    (2014-03-20 19:18)
    Napewno był jednym z głównych faworytów, chociaż nie miał tak ciężkiej konkurencji jak rok temu Golf który punktacją konkurencję
  • ~jan