• ~jola
    (2014-02-26 07:28)
    POparany "futbolista/cygarysta donaldinnioo z peruuu"
  • ~Josef
    (2014-02-26 07:38)
    Niech Tusk nie szuka tematów zastępczych.Ja mu życzę ,aby pijany rozbił się na słupie,a pogrzeb się odbył na rachunek jego Kasi!
  • ~wk
    (2014-02-26 07:59)
    Dobry pomysł.
  • ~xxx
    (2014-02-26 08:03)
    p r o h i b i c j a.
  • ~wYBOry blisko
    (2014-02-26 08:07)
    SAMOBOJSTW YES VIECEJ NIZ WYPADKOW
    o czym to swiadczy,o upodleniu narodu,
    banda nieudaczniakow wybrał narod niech vas doja
    umowy pełowe,psl,owe kiedy znikma a zus tonie
    krus ma sie dobrze
  • ~czytelnik
    (2014-02-26 08:21)
    Może niech pan Tusk weźmie się za BEZROBOCIE, a nie wymyśla głupoty.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-02-26 08:22)
    Pijackie rządy peło i palikota !!! precz z tuskiem !!!
  • ~nigdy więcej POdestu do koryta
    (2014-02-26 08:24)
    Katastrofą jest to, że Polacy muszą oglądać gęby pełowców i resortowych dzieci. A właśnie, dlaczego muszą? Pora już to zmienić.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-02-26 08:41)
    A jak ! POpaprancy wyciagaja tylko tematy zastepcze by nie mowic o tym co napaprali ! VAT, wiek emerytalny, brak autostrad, bieda, bezrobocie i ciagłe okłamywanie ludzi ! Tak własnie działa PEŁO !

    ...
  • ~miro i ryhu
    (2014-02-26 08:43)
    tylko PO pijaku można coś takiego wymyślić-niech donek sam co dzien dmucha w balonik-jemu chyba alkomat mnajbardziej POtrzebny bo widać ze nachlany jest w robocie skoro wali takie bełkoty
  • ~aala
    (2014-02-26 08:45)
    PO bolszewia, jak nic.
  • ~lola
    (2014-02-26 08:50)
    czyzby Tusk cos powiedzial zanim zrobil badania marketingowe co Polacy mysla? nie do wiary... ten czlowiek zaczyna mowic co mysli... Szkoda, ze te mysli takie... marne;)
  • ~Dopiero Majdan postraszył
    (2014-02-26 08:51)
    POdobno staje się uczciwy i nie lata samolotem do Sopotu a żona nie jeździ służbowym.
  • ~psychiatra
    (2014-02-26 08:52)
    Alcomat w każdem samochodzie mógł wymyślic człowiek w t/z delirce.
  • ~real
    (2014-02-26 08:52)
    W każdym aucie rządowym ALKOMAT , przykład najpierw z góry, gdy się sprawdzi w co ,,wątpię ,, wprowadzić go w recydywistów kierowców pijaków.
  • ~Prezes "Kostrzewa" TUsk154M w akcji
    (2014-02-26 08:53)
    Kiedy Majdan. Już nie mogę tych oszustw i propagandy oglądać.
    Chętnie wybrał bym się zwiedzić majątki i konta tych złodziei.
  • ~A kiedy POLSKI MAJDAN
    (2014-02-26 08:54)
    Kopacz ty też się zacznij bać jak Rybak na Ukrainie.
  • ~banda czworga. PO PSL SLD RP
    (2014-02-26 08:56)
    A nasz Janukowycz to jeszcze w pałacu czy w Ruskiej Budzie z Palikotem i Kiszczakiem się ukrywa?
  • ~mereszek
    (2014-02-26 08:59)
    Alkomat ? raczej flaszka wódki a policjant sprawdziłby czy nie upita.
  • ~Jam ci to!
    (2014-02-26 09:03)
    Tusk przez pomyłkę chemicznie wykastrował swój mózg. Kolejny wykwit Geniusza Kaszub (serdecznie przepraszam Kaszuby, to nie Wasza wina że ten Ryży Wuj tam się urodził).

Może zainteresować Cię też: