• ~alik
    (2014-02-26 11:10)
    niech sobie tuSSk weźmie ten alkomat i niech się walnie w łeb
  • ~jaki alkomat
    (2014-02-26 11:06)
    dlaczego na stacji benzynowej można kupić alkohol czyżby to POkłosie POlityki róbta co chceta
  • ~edek
    (2014-02-26 10:13)
    To wszystko przez pisobolszewików, to oni wprowadzili ten gnój moralny do polityki
  • ~botuta666
    (2014-02-26 10:02)
    Może jakiś poselski syn ma udziały w fabryce alkomatów.
  • ~Poldek
    (2014-02-26 09:29)
    Tusk sądzi po sobie ćpun .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-02-26 09:28)
    Ten kominowy ćpun znów się zjarał trawą !!! Te q...rwy POmatolskie tylko ćpieć trawk POtrafiom...no i kraść !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-02-26 09:25)
    Nie wiem jaki trzeba mieć tępy umysł by nie zrozumieć prostej zależności. Wygrywa PiS z wynikiem 50 % znaczna część oszustów z lewactwa PO-PSL-SLD i ruchu ćpunów idzie siedzieć. Wygrywa PiS 66 % i kraj oczyszczony raz na zawsze z kapusi, komuchów i wszelkich łajdaków. A teraz w drugą stronę 50 % głosów ma PO + SLD + PSL + ruch ćpunów niezależnie po ile głosów zbiorą mamy to co do tej pory od bez mała 7 lat czyli "zielona wyspa szczęścia, szczawiu i mirabelek" . Czy to tak trudno pojąć by spróbować żyć normalnie.
  • ~Jam ci to!
    (2014-02-26 09:03)
    Tusk przez pomyłkę chemicznie wykastrował swój mózg. Kolejny wykwit Geniusza Kaszub (serdecznie przepraszam Kaszuby, to nie Wasza wina że ten Ryży Wuj tam się urodził).
  • ~mereszek
    (2014-02-26 08:59)
    Alkomat ? raczej flaszka wódki a policjant sprawdziłby czy nie upita.
  • ~banda czworga. PO PSL SLD RP
    (2014-02-26 08:56)
    A nasz Janukowycz to jeszcze w pałacu czy w Ruskiej Budzie z Palikotem i Kiszczakiem się ukrywa?
  • ~A kiedy POLSKI MAJDAN
    (2014-02-26 08:54)
    Kopacz ty też się zacznij bać jak Rybak na Ukrainie.
  • ~Prezes "Kostrzewa" TUsk154M w akcji
    (2014-02-26 08:53)
    Kiedy Majdan. Już nie mogę tych oszustw i propagandy oglądać.
    Chętnie wybrał bym się zwiedzić majątki i konta tych złodziei.
  • ~real
    (2014-02-26 08:52)
    W każdym aucie rządowym ALKOMAT , przykład najpierw z góry, gdy się sprawdzi w co ,,wątpię ,, wprowadzić go w recydywistów kierowców pijaków.
  • ~psychiatra
    (2014-02-26 08:52)
    Alcomat w każdem samochodzie mógł wymyślic człowiek w t/z delirce.
  • ~Dopiero Majdan postraszył
    (2014-02-26 08:51)
    POdobno staje się uczciwy i nie lata samolotem do Sopotu a żona nie jeździ służbowym.
  • ~lola
    (2014-02-26 08:50)
    czyzby Tusk cos powiedzial zanim zrobil badania marketingowe co Polacy mysla? nie do wiary... ten czlowiek zaczyna mowic co mysli... Szkoda, ze te mysli takie... marne;)
  • ~aala
    (2014-02-26 08:45)
    PO bolszewia, jak nic.
  • ~miro i ryhu
    (2014-02-26 08:43)
    tylko PO pijaku można coś takiego wymyślić-niech donek sam co dzien dmucha w balonik-jemu chyba alkomat mnajbardziej POtrzebny bo widać ze nachlany jest w robocie skoro wali takie bełkoty
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-02-26 08:41)
    A jak ! POpaprancy wyciagaja tylko tematy zastepcze by nie mowic o tym co napaprali ! VAT, wiek emerytalny, brak autostrad, bieda, bezrobocie i ciagłe okłamywanie ludzi ! Tak własnie działa PEŁO !

    ...
  • ~nigdy więcej POdestu do koryta
    (2014-02-26 08:24)
    Katastrofą jest to, że Polacy muszą oglądać gęby pełowców i resortowych dzieci. A właśnie, dlaczego muszą? Pora już to zmienić.

Może zainteresować Cię też: