• ~Kazimierz
    (2014-02-23 08:39)
    PO-matołki tak zwani dziennikarze dzień i noc czatują na ludzi z PIS kto za to płaci tym anty parobkom Tuska .
  • ~konusik
    (2014-02-22 10:25)
    mały du...ek
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-02-23 09:02)
    Hej PIS-iury..
    Czy.. PIS nie handlowal z rydzykiem za poparcie za milionowe dotacje z budzetu Panstwa czyli podatników m. inn na tzw "odwierty"???
    Szatan rydzyk...polkownik Putina !
  • ~łoś
    (2014-02-23 08:01)
    oto ćwok z PIS który pokazuje jak będzie gdy obejmie władze :-(
  • ~~łoś2014-02-23 08:01 PAJACU LEKI WEŻ !!!
    (2014-02-23 08:08)
    ~łoś2014-02-23 08:01 PAJACU LEKI WEŻ !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-02-23 08:18)
    A kiedy tuskk i paliciot
    ponownie podniosa wiek emerytalny ? kiedy ?
    ...
  • ~z pisu
    (2014-02-23 08:23)
    cwaniak ,śmieje się wszystkim w twarz :) ile on na puder wydaje ?
  • ~PIS
    (2014-02-23 08:24)
    Ponad prawem :) co mu mogą zrobić ?:) wybraliście go to go macie :)
  • ~news
    (2014-02-23 08:28)
    MSZ Islandii: Rząd chce wycofać wniosek o członkostwo w UE

    Rząd Islandii zamierza wycofać wniosek o członkostwo w Unii Europejskiej; odpowiedni projekt ustawy został skierowany w piątek wieczorem do parlamentu - poinformował w sobotę rzecznik islandzkiego ministerstwa spraw zagranicznych.

    Za takim krokiem opowiedziały się parlamentarne frakcje partii centroprawicowej koalicji rządowej. W przyszłym tygodniu projekt ustawy ma być przedmiotem debaty w parlamencie.

    Islandzki portal informacyjny Visir.ir podał, powołując się na przedstawiciela rządu, że gabinet nie ma dostatecznego poparcia politycznego, by kontynuować starania o akcesję.
    W sondażach większość Islandczyków niezmiennie wypowiada się przeciw akcesji. Rząd chce się teraz skupić na pogłębianiu stosunków gospodarczych z UE w ramach Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-02-23 08:53)
    Uwaga na falszywki..pseudo-Wiesio
    ...PIS kradna niki -falszuja posty...bydelko !
    .85% wpisów jest chamskich w dodatku z bledami ortograficznymi, sugerujacymi ich pochodzenie z kregów zblizonych do PiS, dodaj takze wtórny analfabetyzm. ...i masz sluchacza radyja ma ryja

    re Robnad
    Idz w PIS-du synu i nie grzesz wiecej:):):)