• ~eebać toooska
    (2014-02-03 18:49)
    bydzie Kasia Cudna "Chooy" Toosk
  • ~kolco
    (2014-02-03 20:38)
    Jak zwykle PISiorki Moherki i Katolicy zaczynają ujadać!!
    Powiedzcie co ta dziewczyna jest winna żeby ją tak opluwać??
    Nawet chłopaka nie może mięć z samochodem bo to zaraz podejrzane ,kombinowane,złodziejstwo,ohyda, PO PROSTU UKŁAD!!
    Może spójrzcie na Martusię, która ma własną i lepszą furę, nigdzie nie pracuje. Tuskówna to chociaż gdzieś w butikach sobie dorabia i pracuje na siebie nie jest pasożytem na garnuszku rodziców. A Martunia zaraz będzie po drugim rozwodzie nie wie z kim ma dzieci, nie pracuje a stać ją itd... Ale Martusia dla was ma klasę, jest piękna, mądra, rozsądna, MATKA POLKA!! itd..itd...
  • ~newyorker77
    (2014-02-03 23:34)
    wiadomo, ze Tuskowna nie zejdzie ponizej pol miliona wartosci fury Juz tatusiek wpoil jej kardynalne prawo swojej partii:
    "Nie ma milosci, nie ma litosci, nie ma sentymentow, liczy sie wylacznie kasa, misiu".
    W a calej tej zabawie narzeczony jest wylacznie dodatkiem do fury, ktora mozna pokazac sie, POszpanowac, POcelebrytowac.
  • ~Normalny
    (2014-02-04 00:18)
    A co ? Lepiej jakby wozem drabiniastym przyjechal ?
    Ot, taka polska zawisc.
  • ~paprykasz
    (2014-02-04 06:15)
    pozyczyli pieniadze od juzia bonka. wiem o tym bo mi ojciec bonka powiedzial, gdy pytalem go jak zyc?
  • ~obserwer_1
    (2014-02-04 06:30)
    teraz już wiecie kto zagospodarowywuje wasze pieniądze z ofe
  • ~Kuba 69'
    (2014-02-04 07:26)
    Kupiony za "kasę" z Amber Gold???
  • ~Normalny
    (2014-02-04 07:50)
    Przeciw Gender sa nie tylko wierzacy

    Przeciw tej nowej zbrodniczej ideologii sa literalnie wszyscy, ktorym resztka wlasnej godnosci i tozsamosci sie zagotowala jak o tym uslyszala. Sam jestem takim przykladem. Nie jestem zwiazany z zadna religia ale jak slysze o Gender to staje ramie w ramie z kazdym przeciwnikiem Gender oprocz muzlumanow. Swoja droga ciekawe, ze te "programy rownosciowe" i rozne takie Magdaleny Srody nie pojda to szkol koranicznych by tam gender im glosic. Dziwnym trafem to sie skupia na lemingach i innych euro samobojcach. Wiadomo jest od dawna, ze walka z islamem to kwestia nastepnych 20 moze 30 lat. Ciekawe jak euro-nazisci chca sie obronic przed okupacja islamska skoro chca miec wsrod siebie wylacznie wszelkie dewiacje i homoseksualistow? Jakby na przecwinym biegunie do walczacych przeciw degeneratom od Gender jest bananowa republika dawniejszych Niemiec. W BRD gloszenie Jihad'u jest od tygodnia legalne. Wpisywanie 3 plci w swiadectwo urodzenia od ok. miesiaca. Jezeli ktos mysli, ze islam jest jest problem w "tradycyjnie katolickiej" Polsce to jest durniem do kwadratu. W dodatku kompletnie oderwanych od rzeczywistosci. Kto chocby umierkowanie inteligentny uwierzy, ze granica panstwowa istniejaca wylacznie na mapie, jest w stanie zatrzymac islamska agresje? Dlaczego taki watek o islamie? Przeciez gender w europie powinien przede wszytskich ich dotyczyc. Dzwinym traferm w kazdym kraju trafia TYLKO I WYLACZNIE do rdzennych mieszkancow. Stawiam wiec na koniec jedno jedyne pytanie: kto jest bardziej nie tolerancyjny i potrzebuje "programow rownosciowych"? Euro kolchoz czy islam w kazdej istniejacej formie?
  • ~Opinia Publiczna
    (2014-02-04 08:33)
    Nie ważne skąd , czy z napadu czy kradzione , ma i to się Tuskuwnej POdoba.
  • ~makiavell
    (2014-02-03 22:14)
    Kaśka to zwykała BLACHARA
    która leci na furę...
    to samo co Ojciec
    platfusie PLEMIĘ bez CZCI i HONORU !!!
    dno smród i ubóstwo
    najgorzej jak WIEŚNIACTWO się DOCHRAPIE KASY...
    ta YDIOTKA "zamówiła" sesję FOTO
    autka narzeczonego...
    WIOCHA.PL