• ~wacek
    (2014-01-28 06:36)
    "Bogate wyposażenie, oszczędne silniki a pod podłogą napęd na cztery koła"

    I do tego netto 1220 zl na miesiac i rodzina na utrzymaniu.
  • ~edek
    (2014-01-28 13:48)
    Ja też rano wstałem i wziałem w ciemno...
  • ~Bader
    (2014-02-08 09:04)
    za 1500 miesięcznie " Nowe japońskie auto! Polacy biorą je w ciemno " No oczywiście każdy bierze.
  • ~AUTOMANIAK
    (2014-02-05 13:59)
    AJA SERIO ,NIE TAK JAK TZW.INTERNAUCI--MAM KASZKAJA I ZA 2 LATA KUPIĘ NOWEGO!
  • ~trzeźwy
    (2014-02-04 17:02)
    Marks podobnie jak Tusk ludziom naobiecywał. Na jednym z zebrań partyjnych facet się obudził jak brawa na koniec usłyszał (bili brawa sekretarzowi) no i ten facio zapytał: osiągneliśmy już ten komunizmus czy jeszcze gorzej będzie?!. dzisiaj jak czytam teksty jak ten zadaje sobie pytanie: jak długo jeszcze pociągnie ta propaganda i obiecywanki Tuskowe? bo ludzie od propagandy to z pewnością zstępni od tych z okrągłego stołu.(czyli rzekomo "oddający" władzę i ich agenci czyli przejmujący tę władzę)
  • ~jot
    (2014-02-01 10:50)
    Nowe japońskie auto! Polacy biorą je w ciemno - piękny tytuł, jeszcze lepsza reklama! Czy pan redaktor zainkasował trochę grosza za tę krypciochę?
  • ~jan
    (2014-01-30 19:38)
    Japoński to on był z 15 lat temu. Teraz to mieszanka z Renault. Infinity jak pisze vh to inna para kaloszy.
  • ~pol anka
    (2014-01-28 20:49)
    rozmawiamy z panem Piotrem budolańcem na umowie śmieciowej, lat 26, na wieść o nowym kaszkaju już stara się się z rodziną, żona czwórka dzieci, uzgodnić czy kupują dwa czy trzy egzemlarze, i oczywiście w grę wchodzi tylko gotówka, "kredyt to można wziąć na pralkę", to usłyszeliśmy od pana Piotra
  • ~misza