• ~ABS-ESP
    (2014-01-30 22:16)
    CZEMY PREMIERZE NIE JEDZIESZ NA ROWERZE.
    TEŻ MI FULL WYPAS.
    I JEST TAKIE PRZEKLEŃSTWO: "I DO KOŃCA ŻYCIA BEDZIESZ JEŻDZIŁ HUNDAJEM"
  • ~profesor
    (2014-01-29 08:55)
    durny artykuł = durny dziennikarz
  • ~Ewelina
    (2014-01-22 17:46)
    Brednie, teraz są wyprzedaże roczników i samochody te kosztują mniej niż podajecie. Bzdurki na pazurki!
  • ~Ewelina
    (2014-01-22 17:45)
    Zdjęcie przedstawia jedynie to ile jechali dziennikarze swoim samochodem. W żaden sposób nie pokazuje prędkości innego samochodu - mogli go równie dobrze gonić i w chwili doganiania zrobić zdjęcie. I tyle. Zdaje się, że sami zasłużyli na mandacik :)
  • ~Wicek49
    (2014-01-21 14:47)
    Dziennikarski kretynizm, na którym żurnaliści zostali "przyłapani: (o co zresztą nietrudno).
  • ~bjp
    (2014-01-21 13:44)
    No i co z tego wynika? Że Vce premiera Polskiego rządu stać ledwo na przeciętne auto niezbyt prestiżowego producenta w prawie podstawowej wersji. Ludzie opamiętajcie się. Czym tu się podniecać? Zobaczcie czym jeżdżą tzw. celebryci. Kabareciarze i inne" gwiazdy" wynagradzani za durnowate dowcipy i pokazywanie majtek lub cycków.
  • ~POKLOSIE
    (2014-01-20 21:35)
    DOLCE VITA BURAKA CUKROWEGO.
  • ~PO- cz DAM I JA LTA- OKROGLY STO L
    (2014-01-20 20:25)
    Nie wazne czym jezdzi- aby nie chodzil piechoto i dobrze DBAL O ROZWOJ PL; JANUSZ - ZNAMY SIE Z FACEBOOK- a; Jak chcesz- POMOC DLA PL; UDOSTEPNIE- MOJA - NOWOCZESNA- TECHNOLOGIE- TANIA CZYSTA ENERGIE ELEKTRYCZNA- BARDZO WYDAJNA; KOSZT - CALEJ ENERGII DLA PL;BEDZIE- W CENIE- 1/2 KOSZTU - NOWEJ ELEKTROWNI ATOMOWEJ; PONADTO SPRZEDARZ- PATENTU - DA 5 X TYLE-ROCZNIE DOCHODU DLA PL; JESZCZE- MOZLIWOSC- DODATKOWA- produkcji pojazdow elekrycznych- w-g tej technologji; MASZ MOZLIWOSC- KONTAKTOWANIA SIE ZE MNA; JAK MASZ COS W TEJ PL - DO POWIEDZENIA- TO DZWON - 510 423 207- / to nasz skontaktuja - Zygmunt Kamienski
  • ~mim
    (2014-01-20 17:52)
    Ach, ach, co za sensacja, ma auto za 80 tys.zł. Wicepremier ! Może mnie by zaskoczyło, gdyby to auto warte było 800 tys. Akurat moja sąsiadka nabyła niedawno auto za ponad 130 tys. zł (wprawdzie na raty ale zawsze), a jest szefową niewielkiej firmy z bynajmniej nie imponującymi dochodami. Ale banda głupawych dziennikarzy chciała komuś dokopać i to się prawie udało - popatrz narodzie, my tu mokniemy pod TVN-em a taki jeździ sobie Hyundai-em, a na dobitek nie wiadomo, czy sprzedał Jettę, taki złodziej. Puknijcie się Panowie dziennikarze w durne łby.
  • ~skoblar
    (2014-01-20 15:37)
    Może byscie zajęli się przyczynami lansowania od kilku dni przez tego buca elektrowni wiatrowuych niszczących krajobrazy Polski. I to zaraz po spotkaniu w Niemczech z prezesami 3 największych firm produkujacych wiatraki. A zgoda tych PSL-owskich prostytutek na ograbianie lasow? To chyba wazniejsze niż zasr...y samochod!
  • ~007
    (2014-01-20 14:56)
    Jaki Wicepremier taki samochód. Przecież hyundai to samochód dla ludu w cywilizowanych krajach.
  • ~Majbachow
    (2014-01-20 13:46)
    A czym jeżdzie szara eminencja po zawodówce,przywódca PISu tzw o. dyr?
  • ~klasyk
    (2014-01-20 13:25)
    Grillowanie koalicjanta rękami spolegliwej tv...
  • ~Ironiamus
    (2014-01-20 13:11)
    "Czym jeździ wicepremier? Piechociński przyłapany przed TVN" --- Co za czasy. Zorganizowane łapanki na ministrów. Kiedyś było inaczej.
  • ~opolanin
    (2014-01-20 13:01)
    jak na wicepremiera-to średnio.jak na takiego prymitywa-i tak za dużo.
    rządzą nami miernoty.

Może zainteresować Cię też: