• ~he
    (2014-01-14 20:34)
    Cena - he... Dobry kosztuje z 1tyś.
  • ~Wujek Chlodek
    (2014-01-14 16:01)
    Polak poprosi trzezwego sasiada o pomoc w uruchomieniu samochodu czy tez pierwsze lepsze dziecko,dla ktorego to bedzie frajda.
  • ~sta-n
    (2014-01-15 09:47)
    Wystarczy kompresor za 20 zł podłączany do gniazda zapalniczki.
  • ~Sara
    (2014-01-15 16:29)
    A jak ktoś wsiada do samochodu w ciagu jednej doby - 24 h np. 20 razy,
    bo pracuje intensywnie i zajmuję sie np. handlem?:)))
  • ~tzn rzad finansuje sprawa
    (2014-01-26 13:22)
    pytanie z czego. Moze tak z prywatnych kat politykow PO i ludzi ukladu III RP
  • ~trzeżwy kierowca.....
    (2014-03-06 16:01)
    Znowu jakiś ,,cwancygier" chce zarobić niezłą kasę na alkomatach ,tak jak na gaśnicach!!!A może tak urzędasy byście zaczęli od siebie? Wspaniałą rzeczą by było zainstalowanie alkomatów z sygnalizacja zewnętrzną, począwszy od gabinetu Tuska , pałacu Prezydenckiego, Gabinetu Rady Ministrów, Ministerstw, Urzędów Dzielnicowych , Sołectw itd. Gwarantuje że byłby to paraliż całego kraju!!! Trzeba zacząć od siebie pijackie mordy, z immunitetami ,tam u was jest bagno !!!
  • ~mechanik
    (2014-03-06 16:10)
    Przestańcie wypisywać bzdety szanowni nie douczeni ,,dziennikarze"! Każde urządzenie można ,,obejść", to tylko kwestia zaangażowania w temat , A Sz. P.Tusk niech zacznie od siebie i swoich urzędasów, ukrywających się za immunitetami, tam jest dopiero pijackie bagno !!!
  • ~michałek
    (2014-09-24 01:14)
    z tym urządzeniem będzie tak samo jak z instalacjami lpg , jest to dodatkowe urządzenie mające wpływ na sprawność naszego auta , kto zapłaci za usterkę takiego badziewia ? , kto zapłaci za te dziadostwo , może my kierowcy ? - ta resztka społeczeństwa co stać ich jeszcze na taki luksus !
    może 50 razy dziennie będę dmuchał żeby auto zapalić jak często będę jeździł i wysiadał , a kto za lawetę zapłaci jak to się popsuje , kto naprawi , lub kupi nowe ? może my pracujący na umowy zlecenia za 1200 złotych miesięcznie co ??? to chore !!!
    Niech lepiej zmienią ustawę , wprowadzą surowsze kary , niech to będzie przestępstwo za które idzie sie siedzieć np na 5 lat ! od razu porządek się zrobi , a nie bzdury wymyślać !!! łatacze dziury budżetowej zajmują się już sprawami niepotrzebnymi , a potrzebne olewają