• ~sowa
    (2014-01-16 09:19)
    szkoda czasu na komentowanie szamba!
  • ~żart
    (2014-01-12 11:04)
    Dedykacja dla "znanych i lubianych" MA(tołków).
    "KAZIK - W Polskę idziemy,itd...".
    http://www.youtube.com/watch?v=fgHJ_wuI1MQ
  • ~czytelnik
    (2014-01-12 13:01)
    Proponuję to dodatkowe 'wyposażenie' zainstalować TYLKO w samochodach kleru, posłów, senatorów, policji oraz innych mundurowych!
  • ~Zgredek
    (2014-01-12 13:27)
    <<ZAikS>> wywalczyć, od ludzi prowadzących działalność gospodarczą, np.; od fryzjerów, większą kasę, za słuchanie popranych przebojów naszych zaćpanych i zachlanych, artystów. Z zachodu, z rządami agentów Watykanu i Solidarności, przyszły do nas nowe formy prawne, okradania ludzi pracy na rzecz ,,artystów" i nowych pseudo elit.
  • ~ach ci cholerni artyści nie dość,że na
    (2014-01-12 13:35)
    golasa po domach latają to jeszcze chleją więcej od świń... Czy sprawczość coś mogłaby ?? Może Ministerstwo Sprawiedliwości albo muchomor toruński ??? A może MKiDN i pan po krakowsku zdziwiony ??? Nie dziwota,że normalni z tej kolonii watykańsko-komunistycznej uciekają gdzie pieprz rośnie.
  • ~sprzataczka
    (2014-01-12 14:40)
    U Tuska w robocie ,to sie dopiero chleje ,ale ich woza .Tam w samochodzie od odoru mozna zapalic papierosa.
  • ~bolo
    (2014-01-13 17:41)
    Ja pier... to Felicjańska musiała zapłacić aż 1000zł... a mnie jak złapali lekko wczorajszego w 2004r to pomimo że nie uszkodziłem zadnego samochodu to musiałem zapłacić 1700zł na rzecz jakiejś organizacji do walki z alkoholizmem + 500 grzywny... ciekawe kto się wstawił za panią F...
  • ~newyorker77
    (2014-01-15 05:21)
    jesli sa takei kary, jak tu czytam, to tylko w POlandii pic I jezdzic PO pijaku.. W Stanach, niezaleznie czy to celebryta czy polityk, kazdy odpowiada takze samo , bowiem PRAWO, LAD I PORZADEK sa fundamentalnymi zasadami tego kraju. I dlatego nie dziwia zdjecia w prasie i w telewizji aktorow czy politykow, ktorym zachcialo sie poszalec za kierownica
  • ~lulu nn
    (2014-01-18 23:56)
    Widzę tu tylko nagonkę na PO a w PIS to nie piją ? Nie wierzę !!!
  • ~Al Komat
    (2014-05-31 01:40)
    Jak wyjmę ALKOMAT z rozporka każda może dmuchać!